Kazazedelere yardım ederken öldüler

Kazazedelere yardım ederken öldüler
Kazazedelere yardım ederken öldüler

Ramazan Karaköse ile iki kişi kaza yerine işaret levhası koyarken başka bir araç onları ezdi. FOTOĞRAF: ZEKERİYA GÜLÜN / AA

İSTANBUL - Bağcılar’da, kaza yapan araçtakilere yardıma gitmeye çalışan iki kişi ile işaret levhası koymaya çalışan bir kişi, başka bir aracın çarpması sonucu öldü.
Önceki gece, Başakşehir yönüne seyir halinde olan Seylan Ayhan’ın kullandığı otomobil, TEM otoyolu Mahmutbey İSTOÇ mevkisinde kontrolden çıkarak bariyerlere çarptı. Otomobildekilerden Ramazan Karaköse ile Serdar Demir de dışarı çıkarak, başka bir kaza olmasını engellemek amacıyla yola işaret levhası koymak istedi. Kazayı görerek araçlarından inen Ferdi Turgut ile Melih Katman da kazazedelere yardımcı olmak için kaza yerine geldi. Bu sırada aynı yöne gitmeye çalışan Yasemin Ö. idaresindeki otomobil Katman, Karaköse ile Turgut’a çarptı. Otomobilin bir süre sürüklediği Katman ve Karaköse olay yerinde, Turgut da kaldırıldığı hastanede öldü. Kazada yaralanan Yasemin Ö. ile Serdar Demir ise çevredeki hastanelere kaldırıldı. (Radikal)