'Kedicik'ten Adnan Oktar'a: Nefesimi kesiyorsunuz hocam

'Kedicik'ten Adnan Oktar'a: Nefesimi kesiyorsunuz hocam
'Kedicik'ten Adnan Oktar'a: Nefesimi kesiyorsunuz hocam
Adnan Oktar'ın programında 'karşılıklı iltifat' sınırı zorlandı!

Adnan Oktar'ın A9 kanalında yayınlanan programı ilginç bir diyalogla sosyal medyada gündem oldu.
Programı açan ve Oktar'ın 'kedicik' olarak hitap ettiği kadının kendisine, "Güzelliğinden gözlerimi alamadığım, içimi titreten aşkım" diye hitap etmesi üzerine Oktar da karşı 'iltifatları' ardı ardına sıraladı: Maşallah sen de çok güzel kadınsın. Her görüşümde çok şaşırıyorum güzelliğine. Her seferinde ilk defa görmüş gibi oluyorum. Ahlaklı, iffetli, mütevazı... 'Kediciğin' yanıtı ise şöyle oldu: Nefesimi kesiyorsunuz hocam... Buna karşılık Adnan Hoca, 'Elhamdülillah' yanıtını verdi.


  http://www.radikal.com.tr/116375111637518

  YORUMLAR
  (8 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Maddi Güç Olarak Arkanda Mason Lobisi... - yunuskoc001

  İnsanın başı açık veya kapalı olması önemli değil, ama bunlarda çıplaklık ön planda ve insanların itikadlarını bozmak için uğraşıyorlar. Arama motorlarında "tülay kumaşçı Kedicikten 'maşallah'lık poz" yazınca ne çıkıyor bir bakın. Adnan Oktar bir sirk kurmuş kedileri de sirk de görev yapıyor. Yoksa yapılanların dinle imanla alakası yok. Bol bol şehvet var.

  mossadın güzelleri - demlicay2011

  finansörüde mossaddır. bana laf düşmez müslümanlar düşünsün. bende müslümanım ama akp nin anlayışındakilerden değil. güleninkilerden hiç değil. sadece allah inancım var başkada bir şeye inanmıyorum. 2023 de o ada giderse hiç şaşırmam.

  NE midir Sinirlari zorlamak? Dahami soruyon? - ozgurboran34

  Her iki lafin birine masallah insallah askim yerim seni der gibi konusursan bu sinirlari zorlamaktir. insanlarin seksuel guduleriyle iman gudulerini birlestirerek harmanlanmis muthis musluman programi daha ne olsun hepinizin hayallerini susleyen cennet hurilerinin 'Preview' halleri. obur tarafa gitmeden onceki gosterim bir nevi. Sagolun Adnan hocam HEpsine heryerlerine herbiseylerine bizdende masallah masallah bizede insallah

  . - E.S

  Radikal gazetesi yine çoookkk başarılı bir habere imza atmış. tebrikler radikal.

  Biz hep "aç aç" lara mahkum muyuz? - sasdi

  Nefes kesilme anlarını kelam ile değil de tatbiki olarak zuhur ettirseler de bizlere hem Hocamızın nefesinin gücünü ve kudretini gösterirler, hem kediciklerin maharetlerini ibraz ederler, hem de ümmet-i Muhammedin çoğalma ameliyesine katkıda bulunurlar...Tv'de kızların yakıcılığını, hocanın sarkmalarını görmek "aç aç" seyretmek gibi oluyor. Bu böyle devam etmemeli.

  Adnan'in hurileri... - 1umut2

  Benden inancli bir musluman yaratmak icin cok caba sarfeden yasli kayinpederim, son care olarak "eger mumin bir musluman olsan, öbur dunyada seni 72 tane huri bekliyor olacak" demisti. Belliki Andan efendi, bu dunyada hurilerini bulmus :)

  sınırları zorlamak? - ilker_demiroglu

  Birbirine iltifat eden iki insan hangi sınırları zorlamış oldu şimdi? RTÜK'e şikayet mi etmeliyiz? kanaldan mı attıralım, müstehcen mi bulduk? nedir bu sınırlar?