Kemal Gürüz'e 13 yıl 11 ay hapis

Kemal Gürüz'e 13 yıl 11 ay hapis
Kemal Gürüz'e 13 yıl 11 ay hapis
Ergenekon davasında yargılanan eski YÖK Başkanı Kemal Gürüz 13 yıl 11 ay hapis cezasına çarptırılırken Uludağ ve Ondokuz Mayıs üniversitelerinin eski rektörleri de 10'ar yıl hapis cezası aldı.

Radikal.com.tr - Eski YÖK Başkanı Kemal Gürüz Ergenekon davasında 13 yıl 11 ay hapis cezasına çarptırıldı. Eski Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Abbas Yurtkuran ve
Eski Ondokuz Mayıs Üniversitesi Rektörü Ferit Bernay 10 yıl hapis cezası aldı. 


  http://www.radikal.com.tr/114496511449653

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  ILAHI ADALET GIZEMLI BIR SEKILDE TECELLI EDER - Equalizer001

  ?Ilahi adalet gizemli bir sekilde tecelli eder? sozune canli kanit gormek istiyorsaniz, Kemal Guriz'e bakin. Basi ortulu gencecik kizlari Universite kapisindan kovduran bu adama zamaninda ne Hukumet, ne de Yargi bir sey yapabildi. Ilahi adalet onu Ergenekon camuruna bulastirarak 13 Yil 11 Ay hapis cezasi verdirdi. Rabbim, Sana olan hayranligim her gun daha cok artiyor!

  ADALET - HARAYDIN

  Zalim zulmüyle kalmaz, ama bu dünyada ama öbür dünyada. Peki teşeronlar nerede? Üniversiteye nazi kampı kurup psikolojik işkence yapanlar nerede?

  ne olacağım demeli. - likapa

  eeee ne oldum dememeli ne olacağım demeli insan.bi zamanlar astığın astık kestiğin kestikti.YÖK'ten başka her işle meşgul olurdun.az mı zulmettin öğrencilere.