Kemal Kılıçdaroğlu'nun kızı istifa etti

Kemal Kılıçdaroğlu'nun kızı istifa etti
Kemal Kılıçdaroğlu'nun kızı istifa etti
Vakıfbank'ta hukuk müşaviri olarak görev yapan Zeynep Kılıçdaroğlu, istifa etti. Kemal Kılıçdaroğlu geçen hafta Vakıfbank'ın da isminin geçtiği bazı iddialarda bulunmuştu.

Radikal.com.tr - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ’nun kızı Zeynep Kılıçdaroğlu uzun zamandır çalıştığı Vakıfbank’tan istifa etti.

Arzu Yıldız'ın T24'te yer alan haberine göre, banka kaynakları, Zeynep Kılıçdaroğlu’nun bir süredir bankada huzursuzluk yaşadığını, bu yüzden istifa etmek durumunda kaldığını öne sürdüler.

2007 yılında Vakıfbank’a giren Zeynep Kılıçdaroğlu bankada hukuk müşaviri olarak görev yapıyordu. Zeynep Kılıçdaroğlu 29 Ocak’ta kuruma istifa mektubunu verdi.

Kemal Kılıçdaroğlu , geçen hafta partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada Vakıfbank'ın da isminin geçtiği bazı bilgileri kamuoyuyla paylaşmıştı. Kılıçdaroğlu, "Kızınızın istifasının dile getirdiğiniz iddialarla ilgisi var mı?” sorusuna ise, “Kesinlikle hayır... Uzun süredir kendisi kamu görevinden ayrılarak özel sektörde çalışmak istiyordu. Tamamıyla kendi kişisel kararı” yanıtını verdi.


  http://www.radikal.com.tr/117384911738492

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  İnandık(!). - Clear

  Hukuk müşaviri olarak hanımefendi 2007'de göreve başlamış.O yıldan beri yapılan her şeyin hukuka uygun olup olmadığının kendisine danışıldığı bir kişi yani...Peki bu iddia edilen hukuk dışı olaylar,şimdiye dek olmamış da şimdi mi olmuş ve bugüne dek istifa etmemiş? Ama tabii,bu soruya yanıt verilmiş zaten "sadece kendi özel çalışma düşüncesi ve isteği" denmiş.İnandık(!).Samimiyet,lütfen samimiyet! Koltuk ve iktidar sevdası değil,sadece samimiyet, lütfen!

  Onurlu insanlar - Murat GULKAZAR

  Kılıçdaroğlu'nun kızının bankadan istifa etmesinden ziyade,bu makama sahip birinin çocuğunun ''el kapısı''nda ve ve sıradan bir insan gibi çalışması ilgimi çekti.Birilerinin çocuklarının kaç tane şirketi olduğu bilinmezken hem de. Kılıçdaroğlu ve partisine mesafeliyim ancak,en azından bir dönem şans vermemiz gerektiğini düşünüyorum.Başımızdakileri görüyoruz