Kemal Kılıçdaroğlu'nun kızı istifa etti

Kemal Kılıçdaroğlu'nun kızı istifa etti
Kemal Kılıçdaroğlu'nun kızı istifa etti
Vakıfbank'ta hukuk müşaviri olarak görev yapan Zeynep Kılıçdaroğlu, istifa etti. Kemal Kılıçdaroğlu geçen hafta Vakıfbank'ın da isminin geçtiği bazı iddialarda bulunmuştu.

Radikal.com.tr - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ’nun kızı Zeynep Kılıçdaroğlu uzun zamandır çalıştığı Vakıfbank’tan istifa etti.

Arzu Yıldız'ın T24'te yer alan haberine göre, banka kaynakları, Zeynep Kılıçdaroğlu’nun bir süredir bankada huzursuzluk yaşadığını, bu yüzden istifa etmek durumunda kaldığını öne sürdüler.

2007 yılında Vakıfbank’a giren Zeynep Kılıçdaroğlu bankada hukuk müşaviri olarak görev yapıyordu. Zeynep Kılıçdaroğlu 29 Ocak’ta kuruma istifa mektubunu verdi.

Kemal Kılıçdaroğlu , geçen hafta partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada Vakıfbank'ın da isminin geçtiği bazı bilgileri kamuoyuyla paylaşmıştı. Kılıçdaroğlu, "Kızınızın istifasının dile getirdiğiniz iddialarla ilgisi var mı?” sorusuna ise, “Kesinlikle hayır... Uzun süredir kendisi kamu görevinden ayrılarak özel sektörde çalışmak istiyordu. Tamamıyla kendi kişisel kararı” yanıtını verdi.