Kemerle boğdu, öldü sanarak polise teslim oldu

Kemerle boğdu, öldü sanarak polise teslim oldu
Kemerle boğdu, öldü sanarak polise teslim oldu
Bursa'nın İnegöl İlçesi'nde tartıştığı eşini kemerle boğan adam, eşini öldü zannederek polise teslim oldu.

İNEGÖL - Olay saat 18.00 sıralarında Mahmutesatbey Caddesi Turgutalp Mahallesi'nde meydana geldi. 30 yıllık evli olan ve iki çocukları bulunan Tekin B. ile F.B., anlaşmazlık nedeniyle 4 aydır ayrı yaşamaya başladı.

Bu akşam saatlerinde evine dönen Tekin B, konuşmak istediği eşi F.B. ile tekrar tartışmaya başladı. İki çocukları da evde bulunmayan çiftin tartışması sırasında Tekin B., belinden çıkardığı kemerle eşini boğmaya çalıştı.

Gözü dönmüş koca bir süre sonra F.B.'nin hareketsiz kaldığını görünce öldüğünü zannederek evden ayrıldı. Çocuklarına talafon açan Tekin B., annelerini öldüğünü söyledikten bir süre sonra polise teslim oldu.

Babalarının telefonundan sonra kısa sürede eve gelen çocukları, boynu morarmış bir şekilde yerde hareketsiz hareketsiz yatan annelerini görünce sağlık ekiplerine haber verdiler. Kısa sürede gelen sağlık ekiplerinin kalp masajı ile yeniden hayata dönderdikleri F.B., ambulansla İnegöl Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Yaklaşık bir saatlik acil servis tedavisinin ardından sağlık durumu ciddiyetini koruyan F.B., Bursa Özel Medicabil Hastanesi'ne sevk edildi.

Emniyet Müdürlüğü 'ne teslim olarak eşini öldürdüğünü belirten Tekin B., gözaltına alınırken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

DHA - Seyfettin ARAS


  http://www.radikal.com.tr/112683911268391

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Haberi düzeltelim bari.. - velmas75

  Dün akşam Eşinin dikiş nakış kursundan geç geldiğini öne sürerek eşine kıza T. Balcı, eşinin karşılık vermesi üzerine eşine vurup düşürdü. Daha sonra belindeki kemeri çıkarıp eşinin boğazına geçirdi. bir süre sıktıktan sonra, eşinin hareketsiz kaldığını görüp öldüğünü sanarak bırakıp evden çıktı. Çocuklarını telefonla arayıp, Annenizi öldürdüm Cenaze evde, gidin cenazeye sahip çıkın ben karakola teslim olmaya gidiyorum deyip karakola gidip teslim oldu. Eve koşan çocukları annelerinin cansız bedenin görünce hıçkırıklara boğuldu. 112 acil servisi arayıp yardım istediler. Kısa sürede olay yerine gelen acil servis ekipleri, yerde yatan kadına hemen tıbbi müdahaleye başladılar. Yol boyuncada devam eden Tıbbi müdahale sonucu kalbi çalışan kadının, durumu ciddiyetini koruduğu gözlendi. İnegöl devlet hastahanesindeki bir saatlik yoğun bakımın ardından, Bursaya sevki kararlaştırıldı. Bursa ya sevk edilen 50 yaşındaki F. Balcı bütün müdahalelere rağmen sabaha karşı hayatını kaybetti. A. Balcı ile 30 yıllık evli olan F. Balcının ayrı yaşadığı iddaları doğru değil. A. Balcının uzun zamandr satışını yaptığı ürünlerden doğan alacaklarını tasil edemediği için zor günler geçirdiği ve bu yüzden psikolojik sorunlar yaşadığı, eşiylede bu yüzden sık sık tartışıyordu....