Kenan Evren için verilen ölüm ilanında ilginç ifadeler

Kenan Evren için verilen ölüm ilanında ilginç ifadeler
Kenan Evren için verilen ölüm ilanında ilginç ifadeler
Kenan Evren'in ölümünün ardından bugün Fenerbahçe Spor Kulübü, Genelkurmay Başkanlığı ve Kenan Evren Eğitim Vakfı tarafından ilanlar verildi. K. Ahmet Günday Ailesi adına verilen ilanda ise ilginç ifadeler yer aldı.

İSTANBUL - 12 Eylül cuntasının lideri Kenan Evren'in vefatı üzerine Fenerbahçe Spor Kulübü, Genelkurmay Başkanlığı ve Kenan Evren Eğitim Vakfı gibi kurumlar gazetelere başsağlığı ilanı verdi. Kurumların dışında bazı vatandaşların da gazetelere Kenan Evren için başsağlığı ilanı verdiği görüldü. K. Ahmet Günday Ailesi'nin başsağlığı ilanı da bu ilanlar arasında yerini aldı. K. Ahmet Günday Ailesi ilanında şu ifadelere yer verdi, "Milletimizi çok büyük felaketten kurtaran, o günlerin şartlarında %5'i yanlış olsa da %95'i milletimizin hayrına uygulamalarla bizlerin bu günlere salimen gelmemizi sağlayan 7. Cumhurbaşkanımız Kenan Evren'in vefatı nedeniyle milletimize başsağlığı dileriz." (DHA)
Evren'in tablolarını kim aldı?

Kenan Evren'in kızı: 70 milyonun 60 milyonu babamı takdir ediyor

Ümit Kıvanç yazdı. "Hayır ölmedi, bünyemizde yaşıyor"


  http://www.radikal.com.tr/135484913548492

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  - şev_baş

  Çocukluğumdan beri severek tuttuğum Fenerbahçe benim için artık tarih oldu

  FENER'E ÇOK YAKIŞMIŞ BU İLAN! - Ali Karatay

  Şike de bir tür darbedir, yakınlıkları oradan geliyor. Yine de akıl ve vicdan sahibi Fenerlilerden bir tavır bekliyoruz.