Kenan Sofuoğlu'nun oğlu Hamza vefat etti

Kenan Sofuoğlu'nun oğlu Hamza vefat etti
Kenan Sofuoğlu'nun oğlu Hamza vefat etti
Milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu'nun oğlu Hamza, vefat etti. Minik Hamza, henüz 2 aylıkken beyin kanaması geçirmiş ve geçirdiği ameliyatlara rağmen sağlığına kavuşamamıştı.

RADİKAL - Milli sporcu Kenan Sofuoğlu'nun resmi Facebook hesabından yapılan açıklamada, bugün hayatını kaybeden Hamza Sofuoğlu'nun cenazesinin saat 18.00'de Sakarya Akyazı Büyük Cami'de kılınan namazın ardından aile kabristanına defnedildiği duyuruldu.

4 Mart'ta dünyaya gelen ve 2 Mayıs'ta Alanya'da beyin kanaması geçiren Hamza Sofuoğlu, İstanbul 'da özel bir hastanede ameliyat edilmişti.

Kenan Sofuoğlu, oğlu Hamza için dua istedi


'CESUR OLMASI İÇİN...'

Kenan Sofuoğlu, oğlunun doğduğu gün yaptığı açıklamada "Cesur olması için bebeğe 'Hamza' adını verdik. Rahmetli Bahattin ağabeyim ve babamın cuma vakti cenaze namazlarını kılmıştık. Sinan ağabeyim ise cuma vakti vefat etmişti. Şimdi ise cuma namazını kılarken oğlum Hamza'yı bize nasip eden Rabbime şükürler olsun" ifadelerini kullanmıştı.


Kenan Sofuoğlu, minik oğlu Hamza'yı gözyaşları arasında toprağa verdi.

FACEBOOK'TAN MESAJ

Acı olay sonrası Kenan Sofuoğlu'nun Facebook'taki hesabından yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

Kenan Sofuoğlu'nun evladı Hamza Sofuoğlu bugün itibariyle Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Cenaze namazı bu akşam saat 18.00'da Sakarya Akyazı Büyük Camii'de kılınacak ardından aile kabristanına defnedilecektir. İnnâ lillâhi ve innâ ileyhi râciûn - Şüphesiz Biz Allah'tan Geldik ve Şüphesiz Dönüşümüz O'nadır./ Bakara 156.

(DHA)