Kendisini kaçırmak isteyen evli adamı vurdu

Kendisini kaçırmak isteyen evli adamı vurdu
Kendisini kaçırmak isteyen evli adamı vurdu
Karaman'da eşinden boşanıp ailesinin yanına yerleşen 1 çocuk annesi 22 yaşındaki 5 aylık hamile Sevgi Acar, iddiaya göre kendisini kaçırmak isteyen evli 3 çocuk babası 29 yaşındaki Hacı Sezgin'i, av tüfeğiyle vurarak öldürdü.

RADİKAL - Olay, bugün saat 08.30 sıralarında Karaman merkeze bağlı Bostanözü Köyü'nde meydana geldi. Konya 'nın Taşkent İlçesi Keçimen Mahallesi'nde oturan hamile Sevgi Acar, 1 ay önce eşinden boşanıp Karaman'ın Bostancı Köyü İllice Mevkii'ndeki yaylada çadırda yaşayan ailesinin yanına yerleşti.


İddiaya göre, kendisini sürekli rahatsız eden ve boşanmasına neden olan Taşkent'in Keçimen Mahallesi'nde oturan besici Hacı Sezgin bugün otomobiliyle Acar'ın yaşadığı yaylaya geldi. Sezgin, iddiaya göre, karşılaştığı Sevgi Acar'a, birlikte yaşamak için teklifte bulundu. Acar da bu teklifi reddetti. İddiaya göre Sezgin de, Acar'ı kaçırmak istedi.

Sezgin'in elinden kurtulan Acar, çadırdan aldığı av tüfeğiyle Sezgin'in üzerine ateş açtı. Vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan ve kanlar içinde kalan Sezgin, olay yerinde hayatını kaybetti. Sevgi Acar, jandarma tarafından gözaltına alındı. Sezgin'in cesedi de otopsi için Karaman Devlet Hastanesi Morgu'na kaldırıldı.
DHA-Muammer ŞEN


  ETİKETLER:

  KONYA

  ,

  hamile

  ,

  Bugün

  ,

  jandarma

  ,

  Bostancı