Kepçe oturma odasının duvarını yıktı

Kepçe oturma odasının duvarını yıktı
Kepçe oturma odasının duvarını yıktı
Şişli'de, temel kazma çalışması yapan iş makinası, yan binadaki bir dairenin oturma odasının duvarını yıkıp içeriye girdi. O sırada evde kimsenin olmaması sayesinde muhtemel bir can kaybı yaşanmadı.

RADİKAL - Olay, saat 16.30 sıralarında Paşa Mahallesi, Aralık Sokak 7 numarada meydana geldi. Sokak üzerinde temel kazısı çalışması yapan inşaat kepçesinin operatörü, yan binada bulunan Ayşe Yılmaz'a ait bodrum kattaki evin duvarını yıktı. Olay meydana geldiği sırada evde kimsenin olmaması muhtemel can kaybını önledi.

EŞYALAR KULLANILAMAZ HALE GELDİ

Kepçenin duvarı yıkması nedeniyle, oturma odasındaki eşyalar kullanılamaz hale geldi. Daha sonra inşaat işçileri tarafından evin oturma odasındaki eşyalar dışarıya çıkarıldı. Olay yerine gelen polis ekipleri soruşturma başlattı.

Mahalle sakinlerinden Bilgin Önal, "Ben balkondan bakıyordum. Kepçe zaten 2-3 gündür harıl harıl çalışıyordu. Ben böyle bir olayı bekliyordum. Nihayetinde de oldu. Çünkü dikkatsiz çalışıyorlar. Gözetim olduğunu sanmıyorum. Kepçeyle eşerlerken kadının evi yıkıldı" dedi.

(Özgür EREN / İstanbul DHA)