Kepçenin içinde ısınmak isterken öldü

Kepçenin içinde ısınmak isterken öldü
Kepçenin içinde ısınmak isterken öldü
Antalya'nın Korkuteli İlçesi'nde 19 yaşındaki Deniz Yıldız, ısınmak amacıyla iş makinesinin içine koyduğu köz dolu tenekeden sızan karbonmonoksit gazından zehirlenerek öldü

KORKUTELİ - Uzunoluk Mahallesi’nde elektrik tellerini yer altına alan taşeron firmada gece bekçiliği yapan Deniz Yıldız, dün gece ısınmak amacıyla kabinli kepçeye bindi. Yıldız, ısınmak için bir tenekeye doldurduğu közü de yanına aldı. Kepçe içinde uyuyan Yıldız, sızan karbonmonoksit gazından zehirlenerek yaşamını yitirdi. Sabah işe gelen mesai arkadaşları, Deniz Yıldız’ın cansız bedeniyle karşılaştı. Sağlık görevlileri ve Cumhuriyet savcısının yaptığı incelemenin ardından Yıldız’ın cenazesi, otopsi yapılmak üzere Korkuteli Devlet Hastanesi morguna gönderildi.(dha/Adem Durmaz)


  ETİKETLER:

  taşeron

  ,

  Sabah

  ,

  Gece

  ,

  elektrik

  http://www.radikal.com.tr/111665511166552

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  19 yaşında ölmek - abduman

  hayatının baharında üç kuruş ekmek parası için çalışırken, bir damla sıcak uyku uğruna can vermek.. emekçiliğin, garibanlığın, yoksulluğun gözü kör olsun. hakkını da helal etme sakın kimseye. sana bunu reva görenlere de, buna sessiz kalan bizlere de sakın hakkını helal etme. umarım buradan daha iyi bir yerdesindir şimdi.

  taşeron firma - mister no

  insanlar sokaktaki hayvanlar donmasın diye, onlara kapalı yerler yapmaya çalışıyor, bu firma kendi çalışanı gece bekçisi bu gencin geceyi nasıl geçireceğini düşünmemiş bile. umurunda bile olmamış. Yahu bir hayvan kadar değeri yok bu insanların, öyle ağır beddualar ediyorum ki o taşeron firmanın sahiplerine, buraya yazamam. Umarım ömürlerinin sonuna kadar hapislerde çürürler.