Kılıçdaroğlu, ABD elçisiyle öğle yemeğinde buluştu

Kılıçdaroğlu, ABD elçisiyle öğle yemeğinde buluştu
Kılıçdaroğlu, ABD elçisiyle öğle yemeğinde buluştu
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ABD Büyükelçisi Francis Ricciardone ile öğle yemeğinde buluştu. Sürpriz ziyaret büyük merak uyandırdı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu , ABD Büyükelçisi Francis Ricciardone ile öğle yemeğinde buluştu. Sürpriz ziyaret büyük merak uyandırdı. 

Hürriyet gazetesinden Okan Konuralp’in haberine göre, Büyükelçi Ricciardone’nin rezidansında gerçekleşen yemeğe CHP Genel Başkan Yardımcısı Faruk Loğoğlu da katıldı.


  http://www.radikal.com.tr/1167015116701510

  YORUMLAR
  (10 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  simdilik buyukelci - ilbeg

  ne zaman president ya da vice president Kilicdaroglunile gorusurse iktidar da degisecek demektir. Erdogan da nihayetinde ayni sekilde iktidara getirildi. O da Allah'i var 8-9 yil ABD'nin dediginden cikmadi. 2 yildir yaramazlik yapiyordu, hersey ele yuze bulasti ve Erdogan kendi gundemini, tek adamligi herseyin onune koydu. Ve kendimizi kandirmayalim, bizim gibi ulkelerde ABD'siz iktidar olunmaz. Onemli olan iliskilerde mumkun oldugunca bir denge tutturabilmektir. Velhasil, arkasinda kim olursa olsun, hangi amaca hizmet ediyor olursa olsun, ortada bir gercek var : girtkaklarina kadar batmislar ve biz henuz cok AMA cok kucuk bir kismini gorduk ! Yarin iktidar degistiginde milyarlarca dolarin nasil tokatlandigini da hep birlikte gorecegiz.

  karanlık günler kapıda - Artificial intelligence

  Satıldık, bittik

  senaryonun aslı astarı - MEXTER

  CHP, ABD AB ve Cemaat üçgeninde onaylandı, abd ziyareti, cemate yakınlaşması,, yolsuzluk soruşturmasında cemaata laf söylemeyen, bu kriz aşamasında liberal, ılımlı islam, kısmen sosyal demokrat, ortadoğu ile yeni işbirliği kurma sözlerini vermiş ve onay alma aşamasına gelmişir. önümüzde bir CHP, MHP ve AKP ( yada arta ne kalırsa) bir koolisyon hükümeti dönemine merhaba diyeceğiz.. ACI AMA GERÇEK..

  AKP düşüyor... - turq_82

  AKP gidiyor, ama bu durum CHP için bir kurtuluş değil sadece sonun başlangıcı olacak...

  Manidar Görüşme - mohiqan

  Abd Gezisi ve Gülenle görüşme ve sonrası gelişen olaylar, chp yi de bu sarmalın içine çekiyor, ve chp'nin bu görüşmesi chp yi de en az bu rüşvetçiler kadar kirli bir potaya sokuyor...Ulusalcıklıkta rakip tanımıyanlar, attıkları her adım için adb'den icazet alıyorlarsa iktidar daki parti gibi, bu ülke batmıştır arkadaş...ışıkları kapatın...

  xaib - BMK

  Eğer Kılıçdaroğlu şu ortamda "yanlış yorumlara sebep olur mu" diye çekinmeden ABD elçisiyle rahat rahat öğle yemeği yerse AKP elbette istediğini der, hatta ben de derim... Bunda şaşıracak birşey yok.

  tarihine bakmak lazım - likapa

  ne kadar ilginç bir tesadüf değil mi? gezi olaylarında da amerikan medyasıyla chp liler ve kılıçtaroğlu kolkola destekdeydiler.kılıçtaroğlu onbeş gün önce de amerikadaydı.kurt bulanık havayı severmiş, chp bu tarihine bakmak lazım.