Kiracı, 'evi boşalt' diyen ev sahibi kardeşleri vurdu

Kiracı, 'evi boşalt' diyen ev sahibi kardeşleri vurdu
Kiracı, 'evi boşalt' diyen ev sahibi kardeşleri vurdu
Konya'da 50 yaşındaki M.A., kendisinden daireyi boşaltmalarını isteyen ev sahiplerini pompalı tüfekle bacaklarından vurdu.

KONYA - İddiaya göre 50 yaşındaki M.A., 4 yıl önce kiraladığı daireyi bir süre sonra diş muayenesine çevirdi. Ev sahipleri Mustafa Şahin Palalı (42) ve kardeşi Sefa Palalı (16) bu durumdan rahatsız olunca M.A.'dan dairelerini boşaltmasını istedi. İki taraf arasındaki süren tartışma sonucu M.A., 2 kardeşi mallarına zarar verdiği gerekçesiyle polis merkezine şikayette bulundu. Haklarında yasal işlem yapılan 2 kardeş polisteki ifadelerinin ardından serbest bırakıldı.

2 KARDEŞİ POMPALIYLA BACAKLARINDAN VURDU
Mustafa Şahin Palalı ve Sefa Palalı polis merkezinden çıkıp akşam saatlerinde tekrar M.A.'nın işyerinin önüne gitti. İki kardeş daireyi boşaltmaları konusunda M.A.'yı tekrar uyardı. Bunun üzerine iki taraf arasında başlayan tartışma kavgaya dönüştü. Kavgada M.A., işyerinden getirdiği pompalı tüfekle ağabey ve kardeşini bacaklarından vurdu.

İki kardeş kanlar içerisinde yerde kalırken şüpheli M.A., elinde tüfekle olay yerinden yaya olarak kaçtı. Palalı kardeşler ambulansla yapılan ilk müdahalelerinin ardından Meram Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürüldü.

Mustafa Şahin Palalı ve Sefa Palalı'nın sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi. Polis, şüpheli M.A.'yı yakalamak için çalışma başlattı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

DHA - Tolga YANIK


  ETİKETLER:

  KONYA

  ,

  Akşam

  ,

  Soruşturma

  ,

  Taraf

  ,

  eğitim