Kiralık Aşk 10. bölümde Defne'ye rakip çıkıyor!

Kiralık Aşk 10. bölümde Defne'ye rakip çıkıyor!
Kiralık Aşk 10. bölümde Defne'ye rakip çıkıyor!
Başrollerini Barış Arduç ve Elçin Sangu'nun paylaştığı Kiralık Aşk Esra Eron'un konuk oyuncu olduğu yeni bölümüyle ekranda.

Star Tv’nin sevilen yaz dizisi Kiralık Aşk yeni bölümüyle bugün saat 20.00’da ekrana geliyor. Esra Eron’un konuk oyuncu olarak katıldığı dizide, Defne Ömer’i modacı Feryal Tümen’le yakınlaşmasını görünce kıskançlık krizine giriyor.  Sinan’ın yanında çalışmaya başlayan Defne Ömer ile aralarının nasıl düzeleceğini düşünüyor.

DİZİNİN KONUSU

Tam her şey bitti dediği anda kapısını çalan mucizeye hayır diyemeyen Defne, 6 aylık bir aşk oyunu teklifini kabul eder. Buna göre, ülkenin en başarılı iş adamlarından biri olan Ömer'i kendisine aşık etmek zorundadır. Bu yoldaki en büyük yardımcısı ise gerçekten aşık olduğu adamdır.

GEÇEN HAFTA NELER OLMUŞTU?

Ömer, Defne’yi çok kızdırdığı için pişman olur. Ona kendini affettirmek ister. Ve daha önce nasıl hırçın davrandıysa artık tam tersi, zarif ve kibar davranan bir Ömer vardır artık  Defne’nin karşısında! Ömer’in bu hiç tanımadığı ve bilmediği yüzü, Defne’nin şaşkın kalbini yumuşacık yapmaya yetmiştir.  Neriman, Ömer ve Defne’yi bir araya getirme planlarına başka bir açıdan yaklaşmaya karar veriyor: Onu kapıdan çıkarıp bacadan geri sokacak! Lansman gecesinde Koray’la birlikte, ortalığı birbirine katacak müthiş bir fikri var! Sinan, Neriman’ın bu aşk oyununa artık bir son vermesini istiyor. Neriman’la konuşmaya gittiğinde, hiç beklemediği bir kişi Sinan’ın Defne’ye olan duygularını fark ediyor.

Oyuncular

Elçin Sangu- Defne

Mersin Üniversitesi Opera bölümünde eğitim görmüştür. Daha sonra 2006 yılında Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'ni burslu olarak kazanmıştır. Sangu, Sahne Tozu Tiyatrosu'nda oyunculuk eğitimi aldıktan sonra dizilerde oyuncu olarak yer almaya başlamıştır. İlk olarak 2010 yılında ‘Öyle Bir Geçer Zamanki’ adlı dizide Jale karakteriyle tanınmıştır. Ardından 2012 yılında ‘Aşk Kaç Beden Giyer’ adlı dizide Nehir karakterini canlandırmıştır. Daha sonra Bir Aşk Hikayesi,  Kurt Seyit ve Şura,  Sevdam Alabora dizilerinde oynamıştır. Şimdilerde ise Star Tv’de yayınlanan, başrollerini Barış Arduç ile birlikte paylaştığı ‘Kiralık Aşk’ adlı dizide Defne karakterini oynuyor.

Barış Arduç- Ömer

1987 tarihinde doğan Arduç, Ekol Drama'da oyunculuk eğitimi almıştır. Yüzme, dalgıçlık ve futbol sporlarıyla uğraşmış, fotomodellik ve dublaj sanatçılığı yapmıştır. Arduç, Pis Yedili, Küçük Hanımefendi, Dinle Sevgili gibi dizilerde oynamıştır. Barış Arduç Benim İçin Üzülme adlı dizide Ahmet karakteriyle adını iyice duyurmuş, daha sonra Bugünün Saraylısı dizisinde Selim karakterine hayat vermiştir. Deliha adlı ilk sinema filminde rol almıştır. Şimdilerde ise Star Tv’de yayınlanan ‘Kiralık Aşk’ adlı dizide Ömer karakteriyle başrol oyuncusudur.

Salih Bademci- Sinan

Bornova Anadolu Lisesi mezunudur. Serdar Akar’ın Barda filminde ve yine Serdar Akar'ın yapımcılığını üstlendiği Elveda Rumeli dizisinde rol almıştır. Kanal D 'de yayınlanan Zeytin Tepesi dizisinde Akın karakterini canlandırmıştır. 2014 yılında Kanal D 'de yayınlanan Ulan İstanbul dizisinde Ceyhun karakterini canlandırmıştır. 2015 Yılı İtibariyle Star Tv de yayınlanan ‘Kiralık Aşk’ dizisinde Sinan karakterini canlandırıyor.

Sinem Öztürk- Yasemin

İstanbul Cağaloğlu Anadolu Lisesi mezunudur. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nde sinema bölümüne devam ediyor. Bugüne kadar 26 kısa metrajlı filmde oynadı ve 8 kısa film çekti. Yönetmenliğini Hamdi Alkan'ın yaptığı "Arka Sıradakiler" adlı dizide Gamze karakterini canlandırmıştır. 18 Nisan 2014 tarihinde final yapan ve Atv'de yayınlanan "Huzur Sokağı" adlı dizide Şükran'ı canlandırmıştır. Şu anda Star TV'de yayınlanan "Kiralık Aşk" dizisinde Yasemin karakterini canlandırıyor.