Kıskançlık krizi kanlı bitti

Kıskançlık krizi kanlı bitti
Kıskançlık krizi kanlı bitti
İzmir'de kıskançlık yüzünden çıkan tartışmada 27 yaşındaki Yusuf Pirincik, önce sevgilisini ardından da ona yardım etmek isteyen bir vatandaşı bıçakladı.

İZMİR - Hafta sonu gittikleri bir eğlence mekanından dönen Songül Avcı ile arkadaşı Yusuf Pirincik arasında kıskançlık nedeniyle tartışma çıktı.

Yönetimindeki 35 TV 780 plakalı otomobili kullanan Yusuf Pirincik, cebinden bıçağını çıkararak, Songül Avcı’yı sırtından yaraladı. Bu sırada boğuşma nedeniyle kontrolden çıkan otomobil yol kenarındaki telefon hattı kutusuna çarptı.

Duran araçtan panik içerisinde çıkan kadının peşinden elindeki bıçakla inen Yusuf Pirincik’i gören çevredekiler onu durdurmak istedi. Pirincik, bu kişilerden Murat Günay’ı bıçakla karnından yaralandı. Pirincik’i elinde bıçakla gören trafik ekipleri anonsla durumu 155 polis haber merkezine bildirip destek istedi. Polislerin müdahalesi ile Yusuf Pirincik yakalandı. Güçlükle zapt edilen Pirincik, gözaltına alınarak Basmane Polis Merkezi’ne götürüldü. Pirincik, karakola götürülürken başını polis otomobilinde sağa sola vurduğu öne sürüldü.

Derin olmayan bıçak darbesiyle yaralanan Songül Avcı ile Günay, Alsancak Devlet Hastanesi’ne getirildi. İki yaralı, tedavilerinin ardından taburcu edildi. Polis merkezine giden yaralıların şikayetçi olmaması üzerine, Yusuf Pirincik serbest bırakıldı. Savcının talimatıyla Pirincik’in evraklarının adliyeye gönderileceği, soruşturmanın sürdürüldüğü belirtildi.

DHA - Kadir ÖZEN


  ETİKETLER:

  İzmir

  ,

  haber

  ,

  Eğlence

  ,

  Telefon

  ,

  hafta sonu

  http://www.radikal.com.tr/112074711207472

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  suçun kime işlendiği önemlidir - demlicay2011

  suç vatandaşa işleniyorsa salla gitsin. eğer devlete karşı işleniyorsa hemen kodese üstüne üstlük başka türlü zulümler. bu ayrım biteceğimizin ipucudur zaten. vatandaşa işlenen suç para demektir. bu da devletin az alman malı alması demektir. lüks haryanları nın ağzında vatan sakarya lafı din lafı hiç eksik olmaz. evlerindeki parkeler laminantlar hep italyan veya tümden yabancı. bu riyakarlık insanı deli ediyor. ben yutmam sizin vatan aşkınızıda adaletinizi de. güya sözüm ona müslümanmış yüzde 99 u güya güya. iki yakanız bir araya gelmez inşallah. olan garip vatandaşa oluyor. siz avrupa uçak ve arabalarıyla cirit atarken bir de üstüne üstlük dünyanın bilmem kaçıncı ekonomisi diye yırtının. bence pakistan bile değilsiniz. en azından onlar buttoyu yargıladı. siz ne yaptınız çilere hiç 30 metrelik yere helikoopterle giden kadına asena dediniz.

  kadına saygı ve sevgi! - zebda

  Bu saldırgan 1-2 yıl hapiste yatar sonra cıkar ve biteremediği işi bitirir..bu durumda bunu 1-2 yıl cezalandıran hakimlerle beraber hepsini tekrar hapise atmak gerekir! Şiddet ve özellikle şiddetle ilgili yani cezalar getirilmesi lazım. ''2 kadın 1 erkek eder ve gerekirse kadınınıza 1*2 tokat atabilirsiniz'' yazan bir kitabı kutsal gören Akpcilerin yozlaşmış hukukçularından bunu beklemek ne kadar doğru bilinmez!Yazıklar olsun yalanlar ve ilüzyon içinde yaşayanlara!