Kız istemeye giden ailenin otomobili kundaklandı

Kız istemeye giden ailenin otomobili kundaklandı
Kız istemeye giden ailenin otomobili kundaklandı
Kozan'da, kız istemeye giden ailenin park halindeki otomobili kimliği henüz belirlenemeyen kişi veya kişilerce kundaklandı.

ADANA - Alınan bilgiye göre, Turgutlu köyünde yaşayan Yılmaz ailesi, oğulları Nafer Yılmaz'a isteyecekleri kızın oturduğu Kozan'ın Tufanpaşa Mahallesi Gamze Sokak'taki eve gitti.

Misafir olarak geldikleri evde söz kesen Yılmaz ailesi, köylerine dönmeye hazırlanırken, sürücüsü Hamza Yılmaz olan 01 RS 063 plakalı park halindeki otomobillerinin alev aldığını fark etti.

Hamza Yılmaz, kardeşleri Nafer ve Nazım Yılmaz ile alev alan otomobildeki yangını çevredekilerin de yardımıyla söndürdü. Kozan Belediyesi İtfaiyesi ekipleri de kullanılamaz hale gelen LPG'li otomobilde soğutma çalışması yaptı.

OTOMOBİLİN YANINDA PET ŞİŞE BULUNDU

Çevrede güvenlik şeridi oluşturan polis, yaptığı araştırmada otomobilin yanında pet şişe buldu.

Yakın çevredeki akaryakıt istasyonlarından pet şişe ile benzin satışı yapılıp yapılmadığını araştıran polis, bir istasyon çalışanını da olay yerine getirerek bilgisine başvurdu.

Otomobil sahibi Hamza Yılmaz, aracının benzin dökülerek yakılmaya çalışıldığını iddia ederek, “Dışarı çıktığımda otomobilin alevler içinde olduğunu gördüm. Bu sırada 3 kişinin içinde bulunduğu bir otomobilin buradan uzaklaştığını gördüm. Aracımın bir süredir sorun yaşadığım hasımlarımız tarafından kundaklandı. Mutlu günümüzde üzüntü yaşattılar” dedi.(aa)


  ETİKETLER:

  Benzin

  ,

  Adana

  ,

  İddia

  ,

  akaryakıt

  ,

  LPG

  ,

  güvenlik