Kız yurdunda 'erkek' alarmı

Kız yurdunda 'erkek' alarmı
Kız yurdunda 'erkek' alarmı
Ordu'da kız öğrenci yurduna girdiği iddia edilen bir kişinin gözaltına alındı. Konuyla ilgili açıklama yapan Vali, basında 1 Nisan şakası sanılan olay için 'Olay şaka değil. Gerçekten girmiş' dedi.

ORDU - Ordu Lisesi Ayşen Özyeğin Kız Öğrenci Yurduna girdiği iddia edilen bir kişi gözaltına alındı.

Ordu Valisi Orhan Düzgün, gazetecilere yaptığı açıklamada, Ordu Lisesi Ayşen Özyeğin Kız Öğrenci Yurduna geçen hafta sonu gece saatlerinde bir erkeğin girdiğini belirterek,''Kızlarımızdan biri fark ediyor. Bunun üzerine şahıs oradan kaçıyor. Anlaşıldığı kadarıyla öğrencilere bir müdahale etme söz konusu değil. Adli ve idari tahkikat başlattık'' dedi.

Olayın bazı basın organlarında 1 Nisan şakası olarak aksettirildiğini anlatan Vali Düzgün, ''Emniyet Müdürlüğümüz yaptığı çalışma sonucu olayın şaka değil, gerçek olduğunu tespit etti. Çünkü yurtta bulunan çocuklarımız karanlık olduğu için zanlının cinsiyeti hakkında bile tespitte bulunamamışlardı. Zanlı çocukların telefonundan kendi telefonunu aramış daha sonra muhtemelen ertesi günü siz gece beni aradınız diyerek arkadaşlık yapma teklifinde bulunacaktı. Gözaltına alınan 27 yaşındaki zanlının sabıkası olduğu belirlendi'' diye konuştu. (aa)


  http://www.radikal.com.tr/112787511278754

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Haber Değeri - NormalAdam

  Bir muzip kız, bir muzip erkek akadaşını gece yurda almayı sırıtarak planlarken gazetelere manşet olabilecekleri akıllarına gelmemiştir herhalde.

  VAH VAH - pispor

  sayın vali ve emniyet müdürü "cinsiyet" tespitini bile yapamamışlar şu meşhur "fredi" olmasın

  hücreye bile almazlar - pathos90

  hiçbirşeyçikler olmaz benim aslan suçluma.

  Aman Tanrım !!!!.... - serseriser

  Yangın olsa söndürülür, sel bassa kurtarılır... Hırsız girse çaresi var, katil girse polis yakalar... Ama erkek girmiş!!!... İnanılır gibi değil... Bu olay da bize gösteriyor ki doğal felaketlere karşı hazırlıklı değiliz maalesef... Vakit çok geç olmadan önlemlerimizi almalı, insanlarımızı eğitmeli, bu gibi felaketleri en hafif şekilde atlatmanın yollarını aramalıyız... Ama şu an geçmişe dair elimizden birşey gelmiyor... Maalesef girmiş!... Hem de errrrrrrrrrrrrrrrrrrrrkekk girmiş!!!....