Kızıl ajan kimsesiz çocuklarla halay çekti

Kızıl ajan kimsesiz çocuklarla halay çekti
Kızıl ajan kimsesiz çocuklarla halay çekti
2010 yılında Rusya'ya iadesi olay olan 'Kızıl Ajan' Anna Chapman, Antalya'da kimsesiz çocukları ziyaret edip halay çekti!

ABD -Rusya arasında 2010 yılında yaşanan ajan değiş tokuşunun yıldızı Anna Chapman, Antalya ’da kimsesiz çocukları ziyaret etti. Moskova’da evsiz çocuklara yardım amacıyla faaliyet gösteren ’Gülümseme Hakkı Vakfı’nın gönüllü üyesi olarak çalışan Chapman, Dosso Dossi Fashion Show’a katılmak için geldiği Antalya’da kimsesiz çocuklarla vakit geçirdi.
Antalya Valiliği’nin özel izni ile önceki gün Zübeyde Hanım Çocuk Sitesi Müdürlüğü’ne bağlı yurda gelen Chapman, çocukların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Kendisini ’Rus manken’ sanan kız çocuklarının yakın ilgi gösterdiği Chapman, en çok “Formunuzu nasıl koruyorsunuz?” ve “Buraya neden geldiniz?” sorularıyla karşılaştı. Chapman da tercümanı aracılığıyla “Antalya’ya gelmiştim, sizleri ziyaret etmek istedim” yanıtını verdi. Beraberinde getirdiği giyecekleri ve oyuncakları dağıtan Chapman, daha sonra çocuklarla birlikte halay çekip göbek attı. {ANTALYA/DHA}


  ETİKETLER:

  ABD

  ,

  Rusya

  ,

  Antalya

  ,

  moskova

  ,

  Show

  ,

  Çocuk

  ,

  Kız