Koğuş penceresinin altında yaralı bulunan asker öldü

Koğuş penceresinin altında yaralı bulunan asker öldü
Koğuş penceresinin altında yaralı bulunan asker öldü
Manisa'nın Kırkağaç İlçesi'nde vatani görevini yapan er Ünal Gündüz (20), koğuş penceresinin altında yaralı halde bulundu. Beşinci kattaki koğuşun penceresinden atladığı öne sürülen Gündüz, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

KIRKAĞAÇ - Kırkağaç 6'ncı Jandarma Komando Eğitim Alay Komutanlığı’nda vatani görevini yapan 93/2 tertip er Ünal Gündüz, dün saat 17.30 sıralarında kaldığı koğuşun penceresinin altında kanlar içinde bulundu. Beşinci kattaki koğuşun penceresinden atladığı öne sürülen Gündüz, olay yerindeki ilk müdahalenin ardından Kırkağaç Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Konyalı olan er Gündüz, doktorların müdahalelerine rağmen kurtarılamadı. Yapılacak otopsinin ardından Gündüz’ün cenazesinin memleketine gönderileceği bildirildi. Gündüz’ün ölümüyle ilgili soruşturmanın sürdüğü belirtildi.  (Erdinç ALKAN/DHA)


Çavuş 'terörü' er Nihat'ı intihara sürükledi

Emre Tanık'ın ailesi: Oğlumuzun ölümünde açık ihmaller var

Yine şüpheli bir asker intiharı


  ETİKETLER:

  Asker

  ,

  jandarma

  ,

  eğitim

  http://www.radikal.com.tr/116412011641205

  YORUMLAR
  (5 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  gizli gizli şiiist - demlicay2011

  ellleme dokunma duyma görme konuşma karışma. ama ben diyorumki lanet olsun sizin gençlere sahip çıkış biçiminden. savaşta ne halt yersiniz orası daha belli değil. bu kaçıncı bu kaç bininci. kınıyorum. doğru durana kimse bir şey yapmaz diyen dillerinizi yerim ben.

  ne askerliği? - superfreak

  hala askerlik diyorlar, bu ilkelliğin içinde insanlar tabii ki canlarına kıyarlar. ben marsta yapmak istiyorum askerliğimi, iki yıl yapabilirim o şekilde.

  neden olmasın - jooma

  dünyada ordusu olmayan ve hiç bir ülke tarafındanda istila edilmeyen barışçıl, ülkeler de var.

  Olan Garibana oluyor - sterjin

  Zenginin yeri belli.Benim eşimde orada askerlik yapmış tanrim yardımcı olsun denilir.Öldürmüşlerdir kim bilir ne gibi piskopatların elindeler garibanlar

  Yeter Artık!Niye Hep Askerde Durduk yere intihar ediyorlar?Acaba Mobbing mi var? - yakamoz42

  Durduk yere Niye Hep Askerde intihar ediyorlar?Mobbing yüzünden!Bakanların,Milletvekillerin çocuğu Komando olarak askere gitsinler bakalım,hepsi intihar etmezmi?Bir an önce Profesyonel orduya geçmek lazım.Zenginin çocuğu nEDEN kOMANDO OLARAK ASKERLİK YAPMIYOR?yETER aRTIK!