Koltuğundan 11. kez alındı

'Görevinden gidip gelmede' Süleyman Demirel'i geçen Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Ekrem Ekici, 11. kez görevinden alınarak Kars'a atandı.

DENİZLİ - 'Görevinden gidip gelmede' Süleyman Demirel'i geçen Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Ekrem Ekici, 11. kez görevinden alınarak Kars'a atandı. Her defasında idari yargıya başvurarak mahkeme kararıyla görevine dönen Ekici'nin bu atama için de dava açması bekleniyor.
1993'te görev yaptığı Hatay'dan memleketi Denizli'ye atanan Ekici, 1997'ye kadar bu ilde kaldı. 2000 yılına kadar altı kez Milli Eğitim'in çeşitli birimlerinde görevlendirilen Ekici, her atamanın ardından mahkeme kararıyla Denizli'ye döndü.
2003 yılında yedinci kez tayin oldu. Üç yıl Erzincan'da görev yapan Ekici açtığı davayı yine kazanıp Denizli'ye döndü. Bir ay geçmeden yine Erzincan'a atandı. 2004 yılında Denizli'ye dönen Ekrem Ekici, 2005'te dokuzuncu kez görevinden alınıp Ankara'ya atandı. Geri dönen Ekici, daha sonra Ardahan'a atandı. Açtığı davayı kazanan Ekici, geçen yıl mart ayında Denizli'ye dönmüştü.