Komiser Mustafa Sarı'nın ailesi: Atılmadı düştü, iddialar spekülasyon

Komiser Mustafa Sarı'nın ailesi: Atılmadı düştü, iddialar spekülasyon
Komiser Mustafa Sarı'nın ailesi: Atılmadı düştü, iddialar spekülasyon
Adana'daki protestolar sırasında alt geçit inşaatından düşerek yaşamını yitiren Komiser Mustafa Sarı'nın ailesi sosyal medyada dolaşan 'düşmedi atıldı' iddialarına sert tepki gösterdi.
Haber: FATİH YAĞMUR - fatih.yagmur@radikal.com.tr / Arşivi

İSTANBUL - Adana 'da Gezi Parkı eylemleri sırasında alt geçit inşaatına düşerek yaşamını yitiren Komiser Mustafa Sarı'nın ailesi Radikal'e konuştu. Mustafa Sarı'nın ağabeyi Adem Sarı, sosyal medyada kendilerini 'Sarı ailesinin yakınları' olarak tanıtan Feride Pelin Özdemir'i ve diğer kişileri tanımadıklarını söyledi. Mustafa Sarı'nın babası ise oğlunun düştüğünü ve bu konuda kendilerine bu yönde bilgi veren Adana Valiliği ve Emniyet Müdürlüğü'ne inandıklarını belirtti.

"MUSTAFA DÜŞTÜ, ATILMADI"

Mustafa Sarı'nın ağabeyi Adem Sarı, "Polisi göstericiler köprüden attı" iddialarına sert tepki gösterdi. Adem Sarı, bu tür spekülasyonlara yer verilmesinin kendilerini daha da üzdüğünü ifade ederek, "Mustafa düşmüştür, atıldığı iddiaları spekülasyon. Abim arkadaşlarıyla beraber göreve giderken düşüyor. Biz acımızı yaşamak istiyoruz" dedi.
Komiser Mustafa Sarı'nın babası İbrahim Sarı ise kendilerine gelen telefonlardan rahatsızlık duyduklarını ifade ederek şöyle konuştu: "Ben böyle Facebook'tan falan anlamam. Valilik ne diyorsa biz ona inanıyoruz. Kimse arayıp bizi meşgul etmesin lütfen, acımızı yaşamak istiyoruz. Başbakanımız aradı, başsağlığı diledi. Muammer Güler bey de geldi. Oğlum ölmüş, bitmiş."


  http://www.radikal.com.tr/113701911370196

  YORUMLAR
  (6 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  İmam , - beardfish

  Burası tamam sıra İmamda.

  YAzık.. - evet_isyan06

  ne yazık ki bazı muhafazakar tipler de solculara özenip haber çarpıtmaktan medet umuyor.. Allah rahmet eylesin, ailesine sabır versin.. Ancak bu haberin gerçek olmadığını veren radikal eylem kışkırtıcıların yalan haberilerini de teşhir etmeli diyecem ama yalan haberlerin bir kısmını zaten kendisi yaydığı için bunu beklemek safdillik olur..

  bakan - mohiqan

  içişleri bakanının duruşuna ve yüz ifadesine bakarmısınız samimiyetin ve üzülmüşlüğün zerresi yok,

  allah rahmet eylesin - olcayak

  ailesine allah sabırlar versin. vali bilgi vermiş ailesine düşmüş diye yalaka basın ne diyor. atıldı diye. milleti daha fazla birbirine kinlensin diye yazıklar olsun . başbakan bile bunu kullanıyor. polisimizi aşağı attılar diye bağırıyor. onada yazıklar olsun

  Allah Rahmet eylesin - ilbeg

  En önce denecek elbette budur. İktidarın çılgınlığı devam ediyor.

  BUDA - pispor

  bir kısım çıkarcı yalakacı medyanın iktidara yaranmak için uydurduğu ve utanmadan halkı yanlış bilgilendirdiğinin daniskası boşuna dememişler yalancının mumu yatsıya kadar yanarmış diye