Komşular karı koca kavgası diye karışmadılar

Komşular karı koca kavgası diye karışmadılar
Komşular karı koca kavgası diye karışmadılar

Güler Vural evinde, beş yaşındaki kızı Esra?nın gözü önünde bıçaklandı. FOTOĞRAF: DHA

Haber: RECEP DEMİRCİ / Arşivi

Annesi gaspçı kurbanı

ERZİNCAN - Kendisini TEDAŞ görevlisi olarak tanıtıp sayaç kontrolü için eve giren saldırgan, 35 yaşındaki Güler Vural’ı, küçük kızının gözü önünde öldürdükten sonra bileziklerini alıp kaçtı. Evden gelen çığlıklara komşuları, ‘karı koca kavgası’ diye duyarsız kaldı.
Erzincan Bahçelievler Mahallesi’ndeki iki katlı bir evde meydana gelen olayda üç çocuk annesi Güler Vural, dün sabah kendisini elektrik sayacını kontrol edecek görevli olarak tanıtan bir kişinin saldırısına uğradı. Eve giren gaspçının bıçağını çıkarması üzerine Vural kendisini dışarı atarak bağırmak istedi. Ancak saldırgan kapının önünde yakaladığı genç kadını s  eve soktu. Evden gelen çığlıkları karı-koca arasında kavga sanan komşular, olaya karışmak istemedi. Saldırgan Güler Vural’ı, beş yaşındaki kızı Esra’nın gözleri önünde karnına sapladığı beş bıçak darbesiyle öldürdü ve kolundaki beş bileziği alarak kaçtı.

Güvenlik kamerasına takıldı
Komşuları, çığlıklar gelen evden, elbiseleri kan içinde bir kişinin kaçtığını görünce hemen polisi aradı. Bu arada Erzincan Belediyesi güvenlik kameralarına takılan ve koşarak cinayetin işlendiği mahalleye doğru gidip bir süre sonra dönen kişinin, katil zanlısı olduğu belirtildi.