Konya'da korkunç kaza: 5 ölü

Konya'da korkunç kaza: 5 ölü
Konya'da korkunç kaza: 5 ölü

arşiv

Konya'da üç aracın karıştığı kazada 5 kişi öldü, 5 kişi yaralandı.

KONYA - Mustafa Ünal idaresindeki 42 NF 275 plakalı minibüs, Konya-Seydişehir karayolunun 50. kilometresinde, karşı yönden gelen sürücüsü henüz belirlenemeyen 42 DV 096 pkakalı otomobille çarpıştı.

Çarpışmanın etkisiyle savrulan minibüs, aynı yönde seyreden Murat Kaya'nın kullandığı 77 DA 002 plakalı otomobile çarptı.

Kazada 42 DV 096 plakalı araçta bulunan biri çocuk 5 kişi öldü . Yaralanan 5 kişi ise Konya'daki hastanelere kaldırıldı.

Ölü ve yaralıların kimlik tespit çalışmaları devam ediyor. (aa)


  ETİKETLER:

  KONYA

  ,

  Çocuk

  ,

  Karşı

  ,

  öldü

  http://www.radikal.com.tr/113974211397421

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  SEYDİŞEHİR - HARAYDIN

  Seydişehir 50.km Konya Antalya yoludur. Konya Antalya bu ülkenin en özellikli şehirlerinden ikisi bağlayan yoldur. Antalya bu ülkenin dünyaya açılan penceresidir, turizm merkezidir. Dünya ile yarışmanın yollarından biri turizmde yarışmadır. Turizmde amaç turiste daha fazla vakit geçirtmek , karayolculuğu ile ülkeyi tanıtmak, gel kim olursan ne olursan evrensel mesajı ile Mevlana ile de turisti tanıştırmaktır. AKP nin en iddialı projesi bölünmüş yoldur. AKP nedir derseniz tek kelime ise istenen cevap bölünmüş yol denir, bunu haketti. Zira bölünmemiş yol cinayettir. Bu ülke 30 senede trafik kazasına 300bin can vermişse görünür sebebi bölünmemiş yoldur, olmayan metro, tramvay ve hızlı tren sebebiyle bölünmemiş yola insanları mahkum etmektir. AKP nin en vefa borcu olduğu seçmen Konya'dadır. Tüm bunlar size korkunç bir yanlışı anlatmıyor mu? Konya Antalya yolu niçin bölünmüş yol değildir? Hele 15 20 bin km bölünmüş yol yapılırda Konya Antalya yolunun ilk 50 kmsine nasıl bölünmüş yol düşmez. Bu insan aklıyla ve vefasıyla ve turizmle ve insan canıyla dalga geçmek değil midir?