Köprüden düşen polis yaşamını yitirdi

Köprüden düşen polis yaşamını yitirdi
Köprüden düşen polis yaşamını yitirdi
Adana'da dün yapılan Gezi Parkı eylemlerinde köprüden düşerek ağır yaralanan polis Mustafa Sarı kurtarılamadı.
Haber: FATİH YAĞMUR / Arşivi

İSTANBUL - Adana 'da Gezi Parkı eylemine destek için düzenlenen protestoda polisle göstericiler arasında yaşanan olaylar sırasında köprüden düşen polis Mustafa Sarı yaşamını yitirdi. Emniyet kaynaklarından edinilen bilgiye göre Komiser Musatafa Sarı, tren hattı üzerinde bulunan Kasım Gülek köprüsü üzerinden düşerek ağır yaralandı. Hastaneye kaldırılan Sarı, müdahalelere rağmen kurtarılamadı.


  http://www.radikal.com.tr/113649411364946

  YORUMLAR
  (6 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  protestocular hep masum mu - egeli67

  Radikal'in haberine de diğer yorumculara da itiraz ediyorum. Polisle çatışan, polisi köprüden atan, işyerlerine zarar veren, herkesin kullandığı yollara barikat kurup hayatı doğrudan etkileyen eylemcileri savunmaya çalışırsanız, çapulcularla yanyana görülmüş olacaksınız. Artık bu isyana da isyan ediyorum. Kimsenin başkasına zarar verme, rahatsız etme, kamu düzenini bozma özgürlüğü yok! Taksim Gezi parkında veya başka bir meydanda istediğin kadar otur, yat, içini boşalt ama işi şiddete dökersen, herkes beni dinleyecek dersen bu zorbalık olur. Köprüden düşen ne demek oluyor, adam gibi habercilik yapın eylemcilerin köprüden attığı polis deyin! Yeter artık bu gürültü!

  ... - hale

  Allah rahmet eylesin. Bu canların hesabını rte verecek. uluderenin, reyhanlının, taksim olaylarının. hepsini tek tek verecek.

  Allah rahmet eylesin! - Ilkay

  Guzel yuzlu iyi birine benziyor.Allah butun bu siddetin, haksızlıgın arkasındaki kibiri uslandırsın inşallah! Allah hepsine rahmet eylesin ve yakınlarına dayanma gucu versin.

  biri polis... - sidar418

  bir polis öldüğü için şimdi rte ve yandaşları eylemciler polisimizi öldürdü bunlar terörist deyip dururlar. polisin öldürdüğü, yaraladığı ve en ağır şiddete maruz bıraktığı canları görmezler bile..

  KİMSE ÖLMESİN - m.rozbilen

  Ne polis ne asker ne sivil kimse ölmesin.Ne oluyor da insanlarımız ölüyor,yaralanıyor,sakat kalıyor.Birbirimizden ne istiyoruz? Hiçbirşey istemiyoruz,insanca yaşamaktan gayri.Peki bizi birbirimize düşüren kim ve bizden ne ister neyi dayatır? Onların oyununa gelip birbirimizi boğazlıyoruz maalesef.Hatayda ölen, Ankarada yaşama savaşı veren gençlerimiz ve Adanada köprüden düşüp ölen genç polis kardeşimiz bir hiç uğruna gittiler.Yazık ki ne yazık.Biri çıkıp barışçıl iki laf etse ve kararında inat etmese bu gençler ölmeyecekti.İnsanlarımızın hayatı sizin iki lafınızdan kiymetsiz mi?Ölen gençlerimize Allahtan rahmet,ailelerine sabır ve metanet,halkımıza başsağlığı dilerken artık kimse ölmesin diyorum.

  Bu resim garip.... - citizen

  Ölen polis'e Allahtan rahmet diliyorum. Günahı varsa ona bu görevle oraya gönderenlerin olsun...Ama bu fotoğraf çok ilginç. Yakasında bir resim taşıdığına ve arkasında resmi giysili insanlar olduğuna göre belli ki bir cenaze töreninde çekilmiş bu resim. Ama o yüzünde güller açan, mutlu ifadeye ne demeli.