KTÜ'lülere YouTube'lu tehdit

Karadeniz Teknik Üniversitesi'nde (KTÜ), 'Öğrenci Kolektifi' grubu üyesi öğrencilere, YouTube video paylaşım sitesindeki video görüntüsüyle ölüm tehdidi geldi.

TRABZON - Karadeniz Teknik Üniversitesi'nde (KTÜ), 'Öğrenci Kolektifi' grubu üyesi öğrencilere, YouTube video paylaşım sitesindeki video görüntüsüyle ölüm tehdidi geldi.
Yönetime muhalif öğrencilerden oluşan Öğrenci Kolektifi üyelerine yönelik, 'KTÜ Kolektif' başlığıyla ekrana gelen video görüntüsü 'Mehter Marşı'yla başlıyor. Görüntülerin başlangıcında, 'KTÜ kolektifi misin nesin! Sana sesleniyorum... İç dinamikler harekete geçti. Sakın başkalarıyla karıştırmayın bizi, geliyoruz. Trabzonumuzda sizin gibi itleri havlatmayız. O fahişelerinizi alıp doğru mağaranıza dönün.
Uyarıyoruz, akıllı olun' deniliyor. Ekrana kanlı bir el, kesik parmaklar, grup üyelerinin jandarmalar arasında görüntüleri, sonra da silah fotoğrafları gelirken görüntü 'Bu son uyarı. Ya diplomayla gidersiniz ya tabutla' diye bitiyor.
KTÜ'de önceki gün de kampüs içindeki Öğrenci Derneği'nde örgütlenen ülkücüler, Öğrenci Kolektifi Tiyatro Kolu'ndan bir öğrenciyi yaraladı.