Küçük baterist hastanelik oldu

Küçük baterist hastanelik oldu
Küçük baterist hastanelik oldu
Özel bir televizyon kanalındaki yetenek yarışmasındaki bateri şovuyla ünlenen 5 yaşındaki Baha Bayırlı, katıldığı yoğun festival programının ardından döndüğü Bodrum'da hastaneye kaldırıldı.

Bir televizyon kanalındaki ’Yetenik Sizsiniz’ adlı yarışma programında yaptığı bateri şovla büyük beğeni toplayıp, ikinci olan küçük Baha, Zonguldak ’ın Ereğli İlçesi ve K.K.T.C.’de katıldığı festivallerden sonra döndüğü Bodrum ’da rahatsızlandı.

Kusma, terleme ve halsizlik şikayetiyle Özel Bodrum Hastanesi’ne kaldırılan Baha, tedaviye alındı. Hastanedeki tedavisi süren Baha’nın durumunu iyiye gittiği bildirildi.

Turgutreis Belediyesi İtfaiye Amiri 41 yaşındaki Zekeriya Bayırlı, oğlu Baha’nın yoğun bir sezon geçirdiğini belirterek, "Gittiği her yerde sevgi seli ile karşılaştı. Yaz aylarında kreşe ve haftada iki gün havuza gidiyordu. Mikrobik bir rahatsızlık geçirdi. Ancak, tüm tedavi ve kontrolleri yapıldı. Şu an durumu iyiye gidiyor" dedi.


Yaşar ANTER/BODRUM (Muğla), (DHA)


  ETİKETLER:

  ZONGULDAK

  ,

  Bodrum

  ,

  sezon

  ,

  yaşar

  ,

  muğla

  ,

  yarışma

  http://www.radikal.com.tr/114245411424541

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  yazıklar olsun - NlyOck

  beş yaşındaki bir çocoğu hastanelik edecek kadar festival festival dolaştırıp, üzerinden nemalanan o anne-babaya...buna izin veren olmayan "sosyal" devlet anlayışımıza.. bu yavrucak bateri çalsa da trafik ışıklarında cam silen, mendil satan ya da üst geçitlerde dilendirilen çocuklardan ne farkı var..