Küçük kızı, 'babam değil' çığlığı kurtardı

Küçük kızı, 'babam değil' çığlığı kurtardı
Küçük kızı, 'babam değil' çığlığı kurtardı
Kaçırıldığını anlayan kız çocuğu, yoldan geçen bir vatandaşa doğru koşarak, "Bu amca beni kaçırıyor, ne olur kurtarın" diye bağırdı.

RADİKAL - İstanbul ’da 8 yaşındaki kız çocuğunu kaçırarak bir apartman boşluğuna götürmeye çalışan Şenol Ç. son anda yakalandı. Şenol Ç.’nin 2008 yılında çocuk tacizi suçlamasıyla cezaevine girdiği, 1 ay önce denetimli olarak serbest kaldığı öğrenildi.

‘BENİM KIZIM’ YALANI
Eyüp’te sokakta oyun oynayan 8 yaşındaki bir kız çocuğu, bir ara arkadaşlarını kaybetti. Arkadaşlarını arayan küçük kıza yaklaşan Şenol Ç. adlı şahıs, yardım bahanesiyle elinden tuttuğu kızı mahalleden uzaklaştırıp bir apartmanın boşluğuna götürmeye çalıştı.
Kaçırıldığını anlayan kız çocuğu, yoldan geçen bir vatandaşa doğru koşarak, “Bu amca beni kaçırıyor, ne olur kurtarın” diye bağırdı. Paniğe kapılan Şenol Ç., “Bu kız benim kızım, kaçırmıyorum” dedi. Ancak küçük kız, “Bu amcayı tanımıyorum, babam değil” diye bağırmayı sürdürdü. Olay yerine gelen polis Şenol Ç.’yi gözaltına alırken, küçük kız ailesine teslim edildi. Adliyede tutuklanan Şenol Ç.’nin 2008 yılında yine bir çocuğa taciz suçlamasıyla cezaevine girdiği, 1 ay önce denetimli serbestlikten faydalanarak çıktığı belirlendi. (Habertürk)


  ETİKETLER:

  İstanbul

  ,

  Habertürk

  ,

  Oyun

  ,

  Çocuk

  ,

  Kız

  http://www.radikal.com.tr/129826912982697

  YORUMLAR
  (7 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  pedofili - gümüşisis

  Pedofilide iyileşmek diye bir şey yok-artık biraz olsun gerçekçi baksak nasıl olur-kendimizi kandırmasak mesela bir değişiklik yapsak...

  Adalet varmi? - user1005967

  Eger BU ulkede adalet varsa muebbet yer.ona ceza vermeyen hakimin yuzune....

  Denetimli Serbestlik - user395405

  Arkadasimd emekki denetliyemiyorsun, ozaman serbest birakmiyacaksin. Politika yapsa vatandas, kafasina sikarsiniz, ama sapik oldumu arka cikarsiniz nasil istir bu anlamadim.

  Pedofili - Canbaba68

  İdam değil ama bu insanlara kastrasyon mutlaka uygulanmalı. çünkü bu bir ruh hastalığı. Şimdi olmadı başka zaman mutlaka can yakacak. Pedofililer asla vazgeçmez...

  çığlık - user406073

  Hatırlanırsa Bakan Ayşenur İslam çocuk tecavüzleri üzerine böyle bir öneride bulunmuş , ben de dahil birçok kişiden eleştiri almıştı. Daha ciddi v.b.önlemler alması gerekirdi diye düşünülmüştü. Ancak basit bir öneri gibi gözükse de besbelli çocuğun ailesi bu öneriyi ciddiye alıp çocuğuna öğreterek hayatını kurtarmış...

  - user690631

  denetimli serbestliğe bak çok güzel denetliyorlar

  Denetimli servestlik - user1006553

  Denetimli serbestliğin denetimini kim yapar ..serbestliğini burda görüyoruz . Peki ya denetimi.