Küçükçekmece'de açlık grevi operasyonu

Küçükçekmece'de açlık grevi operasyonu
Küçükçekmece'de açlık grevi operasyonu
İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri sabah saatlerinde Küçükçekmece'de bulunan bir parkın önünde açlık grevi yapan gruba operasyon düzenledi. Operasyonda 1 kişi gözaltına alındı.

RADİKAL - Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Mehmet Akif Mahallesi, Şehit Alpay Rıdvan Özden Caddesi üzerinde bulunan Şehit Alpay Rıdvan Özden Parkı önünde Gülsuyu'nda, 2013 yılı Eylül ayında silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Hasan Ferit Gedik için açlık grevi yapan gruba sabah saatlerinde operasyon düzenledi. Operasyona çok sayıda çevik kuvvet polisi ve TOMA da destek verdi. Polisin geldiğini gören gruplar, ara sokaklara kaçarken, Piri Reis Sokağı'nda toplanan bir grup çöp konteynerleriyle yola barikat kurdu. Barikat polis ekipleri tarafından kaldırılırken, operasyonda 1 kişi gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü. Polis parkın önündeki duvarlara asılı olan pankartları sökerek, grev için açılan standda bulunan malzemelere de el koydu. Polisin bekleyişi sürüyor. (Hakan KAYA-Ozan URAL/DHA)


  http://www.radikal.com.tr/139015713901571

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  İSLAMCININ AHLAKI! - Ali Karatay

  Cennete gideceğim diye bir öğün atlayıp akşam yemeğini yiyen oruçlu İslamcı, kendisi gibi oruç tutmuyor diye insanlara linç dahil her yöntemle saldırırken; kendisi için değil, cennette yer kapmak için hiç değil, insanlık için günlerce yemek yemeden açlık grevi yapan insanlara yönelik en ahlaksız şiddeti layık görür. Bu dünyada yatacak yeriniz yok sizin, dua edin de öbür dünya olmasın!