Küçükçekmece'de yarın bazı yollar trafiğe kapatılacak

Küçükçekmece'de yarın bazı yollar trafiğe kapatılacak
Küçükçekmece'de yarın bazı yollar trafiğe kapatılacak
Küçükçekmece'de yarın düzenlenecek "Evrensel Aşure Matem Merasimi" nedeniyle yarın bazı yollar trafiğe kapatılacak.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü 'nden yapılan açıklamaya göre, Küçükçekmece İlçesi Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi'nde düzenlenecek olan “Evrensel Aşure Matem Merasimi" nedeniyle saat 06.00'dan etkinlik bitimine kadar geçici olarak trafiğe kapatılacak yollar şöyle:

- Halkalı Merkez Mahallesi Fatih Caddesi'nin Enfes Sokak ile Dereboyu Caddesi arasında kalan kısmı iki yönlü olarak araç trafiğine geçici olarak kapatılacak.

- Ayrıca, yolun bu kısmına çıkan Aslı Sokak, Tığılay Caddesi, Fırat Sokak, Funda Sokak, Vişne Sokak, Köroğlu Sokak, Kiraz Sokak, Abay Caddesi, Zeynebiye Caddesi, Orhangazi Sokak, Barış Sokak, Hoşgörü Sokak, Erenler Sokak, Tokel Sokak'ın Fatih Caddesi'ne çıkış kısımları tek taraflı geçici olarak kapatılacak.

- Halkalı Merkez Mahallesi Fulya Sokak'ın Fatih Caddesi ile Orhangazi Sokak arasında kalan kısmı iki yönlü olarak araç trafiğine geçici olarak kapatılacak. Ayrıca, Fidan Sokak ve Faydalı Sokak'ın Fulya Sokak'a çıkış kısımları tek taraflı geçici olarak araç trafiğine kapatılacak.