Küçükkaya twitter'dan veda etti

Küçükkaya twitter'dan veda etti
Küçükkaya twitter'dan veda etti
Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İsmail Küçükkaya, gazetenin TMSF'ye geçmesinden sonra gazete görevine son verildi. Küçükkaya vedayı twitter üzerinden yaptı

Mehmet Emin Karamehmet'e ait Çukurova Grubu'nun TMSF'ye borcu nedeniyle el konulan kuruluşlardan biri olan Akşam Gazetesi'nde sıcak gelişme. Görevden alınacağını daha önce duyuran gazetenin Genel Yayın Yönetmeni İsmail Küçükkaya bugün son sözünü söyledi.

Küçükkaya twitter hesabından 2 bin yılı Nisan ayında başladığım Akşam Gazetesi'ndeki yolculuğum 1 dk önce sona ermiştir. Olağanüstü insanlarla eşsiz bir deneyimdi.
Hiçbir gelecek kaygım yok, en ufak umutsuzluk yok içimde; ama vedalaşamadan çıktığım arkadaşlarım kızmasın bana, günlerce ağlamak istiyorum" dedi.
Gazetenin Genel Yayın Yönetmenliği'ne Star Gazetesi yazarlarından Mehmet Ocaktan'ın atandığı belirtildi.  http://www.radikal.com.tr/113913711391373

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Roboski'li Aileler - blueknife

  Demek ki Akşam Gazetesinin "Uludereli Aileler Devletle Barıştı" haberi bile gazetenin sahiplerini kurtarmaya yetmemiş. İsmail Çürükkaya'da kurtaramamış kendini. EEE İleri Demokrasi ülkesinde yaşıyoruz. Şimdinin Kötüleri Eskinin Kötülerini yiyor.

  Bir tane daha. - sertanyar

  Bir tane daha yandaş medya çıktı demektir.

  star lar - nikbinliks

  yakın da bütün türkiye gazete ve televizyonları aşağı yukarı aynı ellerde toplanacak ve star gazetesinde çalışan çaycı bile gazete veya televizyon yönetecek.neydi o söz ayaklar mı kafa oluyor du bacaklar mı kol oluyordu kollarmı baş oluyordu. ondan işte.