'Kulağıma sesler geldi annemi balkondan attım'

'Kulağıma sesler geldi annemi balkondan attım'
'Kulağıma sesler geldi annemi balkondan attım'
Küçükçekmece'de akli dengesinin yerinde olmadığı öne sürülen Coşkun Kalkan, annesini 5 . kattaki evlerinin balkonundan aşağıya attı. Yaşlı kadın olay yerinde can verirken Kalkan'ın ilk ifadesinde, "Evde oturduğum sırada kulağıma sesler geldi. Bu sesler annemin beni kandırdığını, kardeşlerimin üvey olduğunu söyledi. Bunun üzerine de annemi balkondan attım" dedi.

İSTANBUL - Küçükçekmece'de akli dengesinin yerinde olmadığı öne sürülen Coşkun Kalkan, annesini 5 . kattaki evlerinin balkonundan aşağıya attı. Yaşlı kadın olay yerinde can verirken Kalkan'ın ilk ifadesinde, "Evde oturduğum sırada kulağıma sesler geldi. Bu sesler annemin beni kandırdığını, kardeşlerimin üvey olduğunu söyledi. Bunun üzerine de annemi balkondan attım" dedi.

Küçükçekmece Gültepe Mahallesi Bilge Sokak'taki binada yaşanan korkunç olay dün saat 21.00 sıralarında meydana geldi.

İddiaya göre 49 yaşındaki Coşkun Kalkan beraber yaşadığı 84 yaşındaki annesi Makbule Güneşler'i, 5. kattaki evlerinin balkonundan aşağıya attı. Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri geldi. Sağlık ekipleri Güneşler'in hayatını kaybettiğini tespit etti. Polis, Kalkan'ı gözaltına alarak Kanarya Polis Merkezi'ne götürdü. Coşkun Kalkan'ın polise verdiği ifadesinde, "Evde oturduğum sırada kulağıma sesler geldi. Bu sesler annemin beni kandırdığını, kardeşlerimin üvey olduğunu söyledi. Bunun üzerine de annemi balkondan attım" dediği öğrenildi.


PSİKOLOJİK SORUNLARI VARDI
Kalkan'ın arkadaşı Bahattin Keskin, "Psikolojik sorunları vardı. Kendisiyle en son sabah görüştüm. Bana, 'Hakkımda dedikodular çıkarıyorlar' dedi. Bir ay önce hastanede tedavi görmüştü, üzgünüz" şeklinde konuştu.

Bir görgü tanığı ise arkadaşlarıyla sokakta bulundukları sırada yaşlı kadının yere düştüğünü ve bu sırada oğlunun balkonda olduğunu gördüklerini belirtti.


Soner HASIRCIOĞLU - İbrahim AKTÜRK / DHA


  ETİKETLER:

  İstanbul

  ,

  Sabah

  ,

  Kadın

  http://www.radikal.com.tr/114332511433251

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Samanyolu tv nin Ak Sakallı dedesidir - maximus12

  Ak sakallı dedeler tvlerde nur dağıtıyor artık.Samanyolu tv de istedği zaman öteki dünyadan gelip millete fasıl veren dedelerimiz işte insanları bu hale sokuyor.İnsanların inançlarıyla oynayıp duygularını istismar etmek onları gerçeklikten kopmaya zorluyor.Zaten gerçeklikten çok hayallerle yaşayan milletiz.Toplum gittikçe daha çok hayali kahramanlara medet umar oldu.Bu çocuk işlediği suçu bastırmak için kendi içinde yeteri kadar dini gerekçelerini toplamıştır zaten.