Kumar borcuna karşılık kızını verdi

Babasının kumar borcuna karşılık 10 ay önce tanımadığı bir kişiye verildiğini ve ilişkiye zorlandığını iddia eden 17 yaşındaki kız, polise başvurup 44 yaşındaki babası Ş.Y.'den şikayetçi oldu.

BİLECİK - Babasının kumar borcuna karşılık 10 ay önce tanımadığı bir kişiye verildiğini ve ilişkiye zorlandığını iddia eden 17 yaşındaki kız, polise başvurup 44 yaşındaki babası Ş.Y.'den şikayetçi oldu.
Bilecik'te polis merkezine giden Ö.Y., 10 ay önce babası Ş.Y.'nin kendisini, kumarda borçlandığı 34 yaşındaki B.Ç.'ye verdiğini ve bu kişinin de kendisiyle zorla cinsel ilişkiye girdiğini, kendisini sürekli dövdüğünü ve hamile kalıp düşük yaptığını öne sürdü. Ö.Y., kalmak istemediği halde babasının zorla kendisini B.Ç.'nin evine gönderdiğini iddia etti. Şikayet üzerine çeşitli suçalardan yedi sabıkası bulunan baba Ş.Y. ile B.Ç. polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı.
Suçlamaları kabul etmeyen baba Ş.Y. ile B.Ç. adliyeye sevk edildi. Zanlılar, çıkarıldıkları mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.