Kurnaz saldırganlar

Mersin'de gelin arabası olarak süslenen otomobilden inen iki kişi, çuvaldan çıkardıkları pompalı tüfeklerle, kaldırımda yürüyen üç kişiye ateş açtı.

MERSİN- Mersin'de gelin arabası olarak süslenen otomobilden inen iki kişi, çuvaldan çıkardıkları pompalı tüfeklerle, kaldırımda yürüyen üç kişiye ateş açtı. Plakasının gizlenmesi için gelin arabası gibi süslendiği belirlenen otomobil terk edilmiş halde bulundu. Yaralanan üç kişi tedaviye alındı. İki şüpheli de gözaltında.
Olay dün öğle saatlerinde İstiklal Caddesi Çetinkaya Mağazası civarında meydana geldi. Plakaları 'Evleniyoruz' ve 'Mutluyuz' gibi yazılarla kapatılan otomobilden inen iki kişi, çuvallardan çıkardıkları pompalı tüfeklerle kaldırımda yürüyen 33 yaşındaki Engin Alıcı, 54 yaşındaki Abdullah Saklan ve 18 yaşındaki Yıldırım Yılmaz'a art arda ateş etti. Yaralılar, Mersin Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.
Saldırıyı gerçekleştiren iki zanlı, aynı otomobille kayıplara karıştı.
Otomobil daha sonra Turgut Reis Mahallesi'nde ön tarafı hasarlı bir halde bulundu. Plakasının 33 FF 436 olduğu belirlenen otomobil, Emniyet'e götürüldü. Saldırıyla ilgisi olduğu iddia edilen iki kişi gözaltına alındı.


    http://www.radikal.com.tr/7581207581200

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.