Kürtaja gitti, bebeği tuvalette düşürüp lavaboya bıraktı

Kürtaja gitti, bebeği tuvalette düşürüp lavaboya bıraktı
Kürtaja gitti, bebeği tuvalette düşürüp lavaboya bıraktı
İnegöl Devlet Hastanesi Acil Servisi'ndeki kadınlar tuvaletine giren temizlik görevlisi lavabonun içinde 4.5 aylık cenin görünce şoke oldu. Araştırma sonucunda bebeğin kürtaj olmak için sıranın kendisine gelmesini bekleyen 33 yaşındaki H.S.ye ait olduğu ortaya çıktı. H.S., "Sancıları artınca acil servise geldim, buradaki tuvalette girdim, düşük yaptım" dedi.

BURSA - İnegöl'de hastanenin kadınlar tuvaletine atılan bir cenin bulundu. Ceninin kürtaj için gelen bir kadın tarafından tuvalette düşürüldükten sonra lavaboya konulduğu ortaya çıktı.

İnegöl Devlet Hastanesi Acil Servisi’ndeki kadınlar tuvaletine giren temizlik görevlisi lavabonun içinde 4.5 aylık cenin görünce şoke oldu. Görevli, durumu güvenlik görevlilerine bildirdi ve araştırma başlatıldı.

Bu sırada hastanede kürtaj olmak için sıranın kendisine gelmesini bekleyen 33 yaşındaki H.S., kadın-doğum servisine alındı. Doktor bebeğe ulaşamayınca H.S., bebeğini tuvalette düşürdüğünü söyledi. Hakkında soruşturma başlatılan ifadesinde saat 16.00 sıralarında sancıları artınca acil servise geldiğini, buradaki tuvalette girdiğinde düşük yaptığını söyledi. (DHA)