Kurtlar Vadisi'nden 'Gezi'ye destek

Kurtlar Vadisi'nden 'Gezi'ye destek
Kurtlar Vadisi'nden 'Gezi'ye destek
Gezi Parkı direnişine destek olanlar kervanına "Kurtlar Vadisi" de katıldı. Dizi ekibi, protestoculara çadır, gaz maskesi, ısıtıcı ve gıda malzemesi gönderdi.

Gezi Parkı direnişi 9. gününe girerken, sanat ve siyaset camiasından da eylemlere destek gelmeye devam ediyor. İlk günden itibaren ülke çapında olduğu gibi dünyanın da gündeminden düşmeyen eylemlerin destekçileri arasına son olarak “Kurtlar Vadisi” ekibi de katıldı.

Başrolünde Necati Şaşmaz’ın oynadığı, izlenme rekorları kıran dizinin ekibi, eylemcilere çadır, gaz maskesi, ısıtıcı ve gıda malzemesi yardımında bulundu. “Behzat Ç.” ekibi de bozulması muhtemel gıda ve ilaçlar için Gezi Parkı’nın yardım merkezine büyük boy buzdolabı ulaştırdı.

Gezi Parkı’na eylemcilerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla bir yardım merkezi kuruldu. Gönüllülerin çalıştığı yardım merkezine battaniye, ilaç, gıda malzemesi ve su gibi yardımlar kabul ediliyor.


  http://www.radikal.com.tr/113661111366111

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Sadece helal olsun - ALP ER

  Helal olsun. Çünkü siyasi görüşü, hayata bakışı nasıl olursa olsun insan haksızlığı kabul etmemeli. Bugün sokaktakini çapulcu gören zihniyetle geçmişte başı kapalı olanı hor gören zihniyetin hiçbir farkı yoktur. Hükümet bugün sağcı olur yarın solcu olur ama bugün sağcısı haksızlığa isyan etmedikçe yarında solcusu sağcı kardeşinin hakkını korumadıkça biz insan olamayız. Aynı tüm takım taraftarlarının sanki futbolun canı cehenneme biz insanız deyip bir arada olmaları gibi. Yardımlarınızı Allah kabul etsin.