Kurtlar Vadisi'ne damga vuran seçim diyaloğu

Kurtlar Vadisi'ne damga vuran seçim diyaloğu
Kurtlar Vadisi'ne damga vuran seçim diyaloğu
Kanal D'de yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni bölümüne, Polat Alemdar'la Başbakan arasındaki yeni anayasa görüşmesi damgasını vurdu.

Kanal D’de yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni bölümüne, Polat Alemdar'la Başbakan arasındaki yeni anayasa görüşmesi damgasını vurdu.

Başrollerinde Necati Şaşmaz, Çiğdem Batur, Ali Buhara Mete, Cahit Kayaoğlu, Erhan Ufak ve Gaye Gürsel'in rol aldığı dizinin 262. bölümünde, Polat, Leyla ile evlendi. Polat Alemdar'la düğüne katılan Başbakan arasındaki anayasa görüşmesi dikkat çekti.

Polat'ın düğününe katılan Başbakan, "Düğün için hediye seçecek vaktim olmadı, mazur görün" dedi. Polat da "Estağfurullah. Milletçe alacağımız en güzel hediye, yeni 'Anayasa' olacaktır Sayın Başbakan'ım. Milletimizin darbe anayasasıyla adım atacak gücü kalmadı. Ülkeyi müreffeh ve demokratik yeni bir düzene taşıyacak yeni bir anayasa bekliyoruz" şeklinde karşılık verdi.

Kurtlar Vadisi'nin efsane karakteri diziye geri mi dönüyor?

'Kurtlar Vadisi'nin Savcı Leyla'sı çok değişti!

Kurtlar Vadisi'nden rüzgar gibi geçen 17 kadın

Seçime günler kala ekrana gelen bu bölümde ikili arasında yaşanan bu diyalog çok dikkat çekti ve sosyal medya da ses getirdi.


 


  http://www.radikal.com.tr/137322013732206

  YORUMLAR
  (6 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Sayın user650473 - ALP ER

  Bunun kurmaca olduğunu anlayacak zekadasınız şüphesiz fakat dizi izleyip silah kuşanan veya hala dizideki baş karakterin ıııı lamadan 2 cümle kuramayacağını göremeyen bir sürü insan var memlekette.

  Replik - anarshit

  Ezberlenen replikte cümleler güzel kurulmuş. Fakat gerçek hayatta halkın karşısına çıkınca kem küm etmek çok komikti. Bütün karizma çizildi, hatta yırtıldı. :))))

  hayalci hayaletler - user1100645

  Dizi başlarken 'BU DİZİDE GEÇEN BÜTÜN OLAYLAR VE KİŞİLER HAYAL ÜRÜNÜDÜR' ifadesine yer verilir, başka söze gerek var mı ???

  Çizgi film hayatı - ByMontana

  Başına çuval geçirilen askerinin misillemisini dizi-film ile yapan bir anlayış yeni anayasayı da ordan bekler. Çok normal.

  ilginç - genco940

  senaryoyu yazanlar öyle veya böyle politikaya bulaşmışlar. bu geçmişte yaşanan bir telefon görüşmesinin çağrışımı gibi hani ALO falanca vardı ya . Siz anladınız onu.

  dizi senaryosndan haber mi olur - user650473

  bu bir dizi. yani 3 tane yazarın kurmacası. nedne bunu haber yaparlar ki.