Kurtlar Vadisi'ne damga vuran seçim diyaloğu

Kurtlar Vadisi'ne damga vuran seçim diyaloğu
Kurtlar Vadisi'ne damga vuran seçim diyaloğu
Kanal D'de yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni bölümüne, Polat Alemdar'la Başbakan arasındaki yeni anayasa görüşmesi damgasını vurdu.

Kanal D’de yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni bölümüne, Polat Alemdar'la Başbakan arasındaki yeni anayasa görüşmesi damgasını vurdu.

Başrollerinde Necati Şaşmaz, Çiğdem Batur, Ali Buhara Mete, Cahit Kayaoğlu, Erhan Ufak ve Gaye Gürsel'in rol aldığı dizinin 262. bölümünde, Polat, Leyla ile evlendi. Polat Alemdar'la düğüne katılan Başbakan arasındaki anayasa görüşmesi dikkat çekti.

Polat'ın düğününe katılan Başbakan, "Düğün için hediye seçecek vaktim olmadı, mazur görün" dedi. Polat da "Estağfurullah. Milletçe alacağımız en güzel hediye, yeni 'Anayasa' olacaktır Sayın Başbakan'ım. Milletimizin darbe anayasasıyla adım atacak gücü kalmadı. Ülkeyi müreffeh ve demokratik yeni bir düzene taşıyacak yeni bir anayasa bekliyoruz" şeklinde karşılık verdi.

Kurtlar Vadisi'nin efsane karakteri diziye geri mi dönüyor?

'Kurtlar Vadisi'nin Savcı Leyla'sı çok değişti!

Kurtlar Vadisi'nden rüzgar gibi geçen 17 kadın

Seçime günler kala ekrana gelen bu bölümde ikili arasında yaşanan bu diyalog çok dikkat çekti ve sosyal medya da ses getirdi.