Kuyumcuda yetersiz bakiye kavgası: 1 ölü, 1 yaralı

Kuyumcuda yetersiz bakiye kavgası: 1 ölü, 1 yaralı
Kuyumcuda yetersiz bakiye kavgası: 1 ölü, 1 yaralı
Bahçelievler'de bir kuyumcuda bilezik almak isteyen müşterinin kredi kartında yetersiz bakiye olması nedeniyle çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Kavgada bir kişi öldü bir kişi yaralandı.

Kuyumcuda yetersiz bakiye nedeniyle çıkan kavgada bir kişi öldü bir kişi yaralandı. Bahçelievler Yenibosna Merkez Mahallesi'nde bulunan Kenan Kuyumculuk'taki olay saat 11.30 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre bilezik almak için kuyumcuya gelen Coşkun Çelik, kredi kartının bakiyesinin yetersiz olduğunu söyleyen kuyumcu İbrahim Kenan Yemişci ile tartışmaya başladı. Sözlü tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Çelik, kuyumcuda bulunan sopayla Yemişci'nin kafasına vurdu.

Bunun üzerine silahını çeken Yemişci, Çelik'e ateş etti.  Çevre esnafın haber vermesi üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi geldi. Sağlık ekiplerinin olay yerinde müdahale ettiği Çelik, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Kuyumcu Yemişci'nin tedavisi ise devam ediyor. Polis ekipleri kuyumcuda bir süre delil çalışması yaptı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Sinan BİLGİLİ -Enver ALAS-İSTANBUL- DHA


  http://www.radikal.com.tr/148615214861522

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Eğer olay aynen böyle olduysa, - ARAGORA

  Kesin nefs-i müdafaadır..Kafasına odun yiyen kişinin de yaşamı şu anda tehlikededir..Felç kalabilir veya yaşamını yitirebilir.

  ne oluyor bize?? - sabahattinali

  gazetelerdeki haberlere şöyle bir göz atmaya korkuyoruz. İstediği yoldan gitmedi diye taksicinin boğazını kesenler. dolandırıcılar kredi kartında yeterli bakiyen yoksa kuyumcunun suçu ne? normal koşullarda insanın kanını donduran vahşeti şiddeti neredeyse kanıksar olduk. şiddet sarmalına kapılan toplumların sonu pekte hayırlı olmuyor.biz böyle miydik? böylemi olduk?