Latif Erdoğan: Asansörde iki gencin saldırısına uğradım

Latif Erdoğan: Asansörde iki gencin saldırısına uğradım
Latif Erdoğan: Asansörde iki gencin saldırısına uğradım
Meral Akşener'e yönelik çirkin kaset iddialarını gündeme getiren ilk kişi olan Latif Erdoğan, çıktığı televizyon programında, asansörde iki gencin saldırısına uğradığını iddia etti.

RADİKAL – MHP Milletvekili Meral Akşener'in ‘uygunsuz görüntüler’ içeren bir görüntü kaydı olduğu iddiasını dile getiren Latif Erdoğan, Beşiktaş 'ta bir televizyon programına katılmak üzere geldiği binanın asansöründe iki gencin kendisine saldırdığını öne sürdü.

A Haber kanalının oto park asansöründe saldırıya uğradığını iddia eden Erdoğan, "Beklediğimiz bir şeydi ama bu kadar hafif atlatacağımıza ihtimal vermiyorduk. Aşağıda asansörde iki genç geldi, 'Fotoğraf çektirebilir miyiz?' dediler. Ben de 'siz kimsiniz' diyeceğim sırada üzerime hücum ettiler” dedi.

Erdoğan, kendini korumak için eğildiğini ifade ederek, "Alnımdan vurulunca yere düştüm. Ondan sonra üzerime hücum ettiler. Bir şeyler de bağırdılar ama anlayamadım ne dediklerini. Televizyonlarda yaptığımız konuşmalarda ve yazdığımız yazılarda hedef olduğumuz belli. Bu işi kimin organize ettiğini bilemeyiz" iddialarında bulundu.

Latif Erdoğan’da, iki genç tarafından dövüldüğüne dair görünür hiçbir iz olmaması ise dikkat çekti.

Akşener soruşturmasına savcılıktan 'yetkisizlik' kararı

Meral Akşener: Demek ki bu kişiyle aramızda İslam hukuku dahil olacak

Meral Akşener kaset iddiasını mahkemeye taşıdı

Kaset iddiası Akşener'i çileden çıkardı: Müslüman görünümlü münafıklar!