Latif Erdoğan çark etti: Meral Akşener kasedi montaj

Latif Erdoğan çark etti: Meral Akşener kasedi montaj
Latif Erdoğan çark etti: Meral Akşener kasedi montaj
MHP'li Meral Akşener'in kaseti olduğunu iddia eden Latif Erdoğan'dan bir açıklama geldi. Sözlerine açıklık getiren Erdoğan, var olduğunu iddia ettiği kasetin "montaj" olduğunu söyleyerek çark etti.

RADİKAL -  A Haber ’de yayınlanan Gece Ajansı adlı programda  MHP milletvekili Meral Akşener için "paralelcilerin elinde bir kadın için hiç de yakışmayacak kasetler var. Dolayısıyla o artık bir esire durumundadır. Ne derlerse yaptırırlar. Samanyolu’na da çıkar, hatta minarede röportaj yapacağız derlerse oraya da çıkar. Şu an acınacak halde. Bu kesin… Bunu ben bilgi olarak söylüyorum" diyen Latif Erdoğan iddiasından çark etti. Latif Erdoğan, var olduğunu iddia ettiği kasetin "montaj" olduğunu söyledi.

Meral Akşener'in "kaset" iddiasını mahkemeye taşıyacağını söylemesine de değinen Erdoğan, "Mahkemeye vermesi ayrıca isabetlidir. Paralelcilerin bir iğrenç sayfası daha böylece hukuk sayfasına geçmiş olur." İfadelerini kullandı. Latif Erdoğan ayrıca savcılıkta kaseti getiren kişinin ismini de açıklayacağını iddia etti.

Kaset iddiası Akşener'i çileden çıkardı: Müslüman görünümlü münafıklar!

Latif Erdoğan bu olayı anlatmadaki amacını da "Bu kaseti hazırlayan paralel örgütle siyasal anlamda dahi olsa bir birlikteliğin yanlışlığını başta Meral Akşener olmak üzere bütün MHP camiasına hatırlatmaktır" cümleleriyle açıkladı. 


  http://www.radikal.com.tr/135476713547674

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  mentalite-kilit noktalar kendi kördüğümleri - gümüşisis

  Seks kaseti miymiş niye esire olacak, öyle olsa da kocaman kadın sana ne sapık? diyenler ,iftira atma namus başka şey diyenlerden çok olur umarım.

  hayatınız çark etmekle geçiyor - user1073382

  hayatınız çark etmekle geçiyor önce gördük dersiniz sonra duyduk dersiniz..sizi gidi kabataşçılar sizi..talancının mumu yatsıya kadar ..siz artık gercekte söylesniz..kimse inanmaz BİTTİNİZZZ....

  MONTAJ - serefdur

  Bunların hayatları yalan, Kabataş olayı gibi, İktidar giderse kendilerinin rantıda gideceğinden her şeyi denemekten çekinmiyorlar

  _sadece - burak akif

  bu çatışmada tarafların insan profiline bakın haklı/haksız durumunu net görürsünüz.