Latif Erdoğan çark etti: Meral Akşener kasedi montaj

Latif Erdoğan çark etti: Meral Akşener kasedi montaj
Latif Erdoğan çark etti: Meral Akşener kasedi montaj
MHP'li Meral Akşener'in kaseti olduğunu iddia eden Latif Erdoğan'dan bir açıklama geldi. Sözlerine açıklık getiren Erdoğan, var olduğunu iddia ettiği kasetin "montaj" olduğunu söyleyerek çark etti.

RADİKAL -  A Haber ’de yayınlanan Gece Ajansı adlı programda  MHP milletvekili Meral Akşener için "paralelcilerin elinde bir kadın için hiç de yakışmayacak kasetler var. Dolayısıyla o artık bir esire durumundadır. Ne derlerse yaptırırlar. Samanyolu’na da çıkar, hatta minarede röportaj yapacağız derlerse oraya da çıkar. Şu an acınacak halde. Bu kesin… Bunu ben bilgi olarak söylüyorum" diyen Latif Erdoğan iddiasından çark etti. Latif Erdoğan, var olduğunu iddia ettiği kasetin "montaj" olduğunu söyledi.

Meral Akşener'in "kaset" iddiasını mahkemeye taşıyacağını söylemesine de değinen Erdoğan, "Mahkemeye vermesi ayrıca isabetlidir. Paralelcilerin bir iğrenç sayfası daha böylece hukuk sayfasına geçmiş olur." İfadelerini kullandı. Latif Erdoğan ayrıca savcılıkta kaseti getiren kişinin ismini de açıklayacağını iddia etti.

Kaset iddiası Akşener'i çileden çıkardı: Müslüman görünümlü münafıklar!

Latif Erdoğan bu olayı anlatmadaki amacını da "Bu kaseti hazırlayan paralel örgütle siyasal anlamda dahi olsa bir birlikteliğin yanlışlığını başta Meral Akşener olmak üzere bütün MHP camiasına hatırlatmaktır" cümleleriyle açıkladı.