Latif Erdoğan'dan yeni iddia: Türkeş Bahçeli'yi dövdü

Latif Erdoğan'dan yeni iddia: Türkeş Bahçeli'yi dövdü
Latif Erdoğan'dan yeni iddia: Türkeş Bahçeli'yi dövdü
MHP milletvekili Meral Akşener'e yönelik çirkin iddialarla gündeme gelen Latif Erdoğan, dün gece ortaya yeni bir iddia attı. Erdoğan, "Fethullah Gülen bana, Türkeş'in Bahçeli'yi dövdüğünü söyledi" iddiasında bulundu.

RADİKAL – Katıldığı bir televizyon programında MHP İstanbul milletvekili ve TBMM Başkanvekili Meral Akşener’e ait ‘uygunsuz kaset’ olduğunu iddia etmesinin ardından büyük tepki toplayan Latif Erdoğan, dün gece yeni bir iddia daha ortaya attı. Erdoğan’ın yine MHP’lileri kızdıracak olan iddiası bu kez MHP lideri Devlet Bahçeli ’yle ilgili…

Latif Erdoğan A Haber kanalında katıldığı programda Fetullah Gülen'in kendisine, “Alpaslan Türkeş'in Devlet Bahçeli'yi dövdüğünü” söylediğini öne sürdü.

Erdoğan “Gülen bana ‘Türkeş, Bahçeli'yi dövdü’ dedi” diye konuştu.

 


  http://www.radikal.com.tr/136473213647323

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Ona Bakarsan... - user1107643

  Ona bakarsan Tayyip'in kabinede dövmedigi adam kalmadi be!

  Sen kimsin ya....:-)) - citizen

  Sen nerden çıktın ortalara böyle birdenbire Latif... O bana bunu söyledi.., bu şunu seyretmiş bana söyledi... Senin gördüğün-bildiğin varsa onu söyle... Yoksa gevezelik yapıp dolaşıp durma ortalarda...Galiba gevezeliğin soy isminden geliyor...:-))

  Kaynak Paralel - user401784

  Allah allah. Yaw Gülen Hocaafendi, bunları kandırmamış mıyıd? Bunların sözüne güvenilmezdi hani. Haberdeki iddianın kaynağı nasıl olur da Gülen Hocaaafendi olabilir?