Latif Erdoğan'ın darp edilmesini cinayet masası araştıracak

Latif Erdoğan'ın darp edilmesini cinayet masası araştıracak
Latif Erdoğan'ın darp edilmesini cinayet masası araştıracak
Cinayet Büro Amirliği'ne bağlı ekipler, MHP Milletvekili Meral Akşener'in kasedi olduğu iddiasını dile getiren Latif Erdoğan'ı darp eden iki kişiyi yakalamak için operasyon başlattı. Ekipler, akşam saatlerinde saldırıyla ilgili kimliklerini tespit ettiği iki şüpheliyi gözaltına aldı. Asayiş Şube Müdürlüğü'nde ifadeleri alınan şüpheliler, savcılık talimatıyla serbest bırakıldı.

RADİKAL - Beşiktaş 'ta bulunan bir haber kanalının otoparkında dün gece saatlerinde meydana gelen olayda Latif Erdoğan, asansör önünde fotoğraf çektirme bahanesiyle yanına yaklaşan iki kişinin saldırısına uğramıştı. Darp edilen Latif Erdoğan, televizyon programına çıkmıştı. Programın bitiminden sonra Beşiktaş Emniyet Müdürlüğü'ne giden Latif Erdoğan, saldırıyla ilgili ifade vererek iki şüpheliden şikayetçi olmuştu. Olayla ilgili soruşturma evrakı Asayiş Şube Müdürlüğü'ne devredildi. Darp olayını çözmesi için görevlendirilen Cinayet Büro Amirliği'ne bağlı ekipler saldırganların kimliğini belirlemek ve yakalamak için operasyonlara başladı. Olay sırasında çekilen güvenlik kamera görüntüleri incelenerek saldırganların eşkalinin belirlendiği yakalanmaları için çalışmaların aralıksız sürdüğü belirtildi. 

Latif Erdoğan: Asansörde iki gencin saldırısına uğradım

'Akşener'in kaseti var' soruşturmasında 4 şüpheli!

Meral Akşener kaset iddiasını mahkemeye taşıdı

GÖZALTINA ALINAN 2 KİŞİ SERBEST BIRAKILDI

Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından olayla ilgili başlatılan soruşturmada, akşam saatlerinde Kağıthane Sanayi Mahallesi'ndeki bir adrese baskın yapan polisler, şüpheliler 31 yaşındaki Mehmet D. ile 24 yaşındaki Oğuz T.'yi gözaltına aldı.

Asayiş Şube Müdürlüğü'nde ifadeleri alınan şüpheliler, savcılık talimatıyla serbest bırakıldı.


(Ali AKSOYER / İstanbul DHA)