Levent Kırca kaza geçirdi!

Levent Kırca kaza geçirdi!
Levent Kırca kaza geçirdi!
Levent Kırca'nın bulunduğu minibüs yoğun kar nedeniyle şarampole yuvarlandı. Kırca kaza için 'Asıl ülke şarampole yuvarlandı' dedi

İşçi Partisi MKYK üyesi sanatçı Levent Kırca'nın bulunduğu minibüs, Bursa'nın Orhaneli ilçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle şarampole yuvarlandı.  Partisinin Orhaneli teşkilatına yeni katılan üyelerine rozet takmak için Bursa'dan yola çıkan Kırca, yaşadığı kazayı şöyle anlattı: "Yola çıktıktan sonra inanılmaz bir kar yağışı başladı. Bir anda içinde bulunduğumuz minibüs kayarak yoldan çıktı ve şarampole yuvarlandı. Büyük bir panik yaşadık. Arkadaşlarımızda ufak tefek sıyrıklar oluştu. Benim kafam kalın olduğu için bana bir şey olmadı. Partili arkadaşlar hemen müdahale edip aracı düzetti." dedi.

ASIL ÜLKE ŞARAMPOLE YUVARLANDI

Yaşadığı kazayı ülke gündemine bağlamayı da ihmal etmeyen Kırca " Asıl ülke şarampole yuvarlandı onu düzeltmeye çalışıyoruz" dedi.
 


  http://www.radikal.com.tr/111575311157535

  YORUMLAR
  (5 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  aceleleri neymis - sguncer

  Yavas gitselermis, aceleleri neymis ki, "kar" mi bulmuslar?

  kırcaya bir ayna lazım. - ayenoğlu ismail

  ülke yönetmek kırcaya kaldıysa vay bu ülkenin haline.neyi yönetmişki ülke yönetmeye talip anlaşılır değil.ülke yönetmek yerine bu günkü yanlızlığının sebeleri için düşünce bence kendisi için daha hayırlı bir iş yapmış olur.

  Gecmis olsun - mhmtthr

  Ulkenin nasil ve kimlerin sarampola koydugu hakikatini gormesi dilegiyle,

  Şarambol - fethi sancar

  Birilerinin günahını mı aldı bilinmez ama öncelikle Levent Kırca'ya geçmiş olsun diyorum. Levent Kırca'ya şunu söylemek isterim,ülkemizi şarambolden kurtaracak olanlarda solu bırakıp şovenizme, milliyetçiliğe, ırkçılığa sarılıp , sol adı altında ergenekonla, paşalarla, kontgerillayla karşılıklı dans edenlerde değildir. Tekrardan geçmiş olsun Levent Kırca. Akıl ve vicdan kimseyi sol adına sol yoldan çıkarmasın.

  Beğendim. - Clear

  Kafasıyla bağlantılı bir durum değerlendirmesi yapmış.Beğendim.Özeleştiriyi severim.