Lice ve Hazro'da büyük uyuşturucu operasyonu

Lice ve Hazro'da büyük uyuşturucu operasyonu
Lice ve Hazro'da büyük uyuşturucu operasyonu
Diyarbakır'da bini aşkın güvenlik görevlisini katılımıyla büyük bir uyurturucu operasyonu başlatıldı.

DİYARBAKIR - Diyarbakır'ın Lice ve Hazro ilçelerinde büyük uyuşturucu operasyonu başlatıldı.

Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan yapılan açıklamada, Hazro ve Lice ilçelerinin kırsalında yasa dışı kenevir ekimi ve uyuşturucu madde imal alanlarına yönelik olarak Diyarbakır Jandarma Bölge Komutanlığı, Diyarbakır İl Jandarma Komutanlığı ve Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü ekiplerince operasyon başlatıldığı belirtilerek, operasyon ile ilgili ayrıntıların daha sonra kamuoyuna duyurulacağı bildirildi.

Bini aşkın güvenlik personelinin katıldığı operasyonlarda kenevir ekili alanlara ulaşılırken, imha çalışmalarına başlandığı öğrenildi. (aa)


  http://www.radikal.com.tr/114085911408594

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  ???? - gördüm, duydum, biliyorum

  Kendilerine operasyon mu yapmislar.

  Bölgenin yer üstü kaynakları - PAN-ZEHİR

  Devlet bölgenin yer üstü kaynaklarına el koyuyor diye haber yapsaydınız şaşırmazdım. Bölge halkı tarafından çok iyi bilinen fakat herkesin üç maymunu oynadığı durumlardan biri

  İşte böyle. - vancetti

  BU yapılan doğrudur. Ancak eksiktir. Esas olan köylünün bu uyuşturucuyu kimler için ürettiğini tespittir. Baronları yakalayın köylü uyuşturucu ekmeyecektir.

  uyuşturucu - sakar47

  uyuşturucular korucu ve jandarmanın ortaklığı ile ekilmekte ve üretilmektedir bunu bilmeyenler yoktur aslan payını korucu başları almaktadırlar devlet kararlılıkla üzerlerine giderlerse altından kimlerin çıkacakları görülecektir ucu kime dayanır görülecektir