Liseli Ali pitbull'dan kaçarken boynunu kırdı

Pitbull kurbanlarına bir yenisi daha... Antalya'nın Alanya ilçesinde, pitbull cinsi bir köpeğin kovaladığı lise öğrencisi 17 yaşındaki Ali Kalın, duvardan atlarken yere düştü ve boynunun kırılması sonucu öldü.

ANTALYA - Pitbull kurbanlarına bir yenisi daha... Antalya'nın Alanya ilçesinde, pitbull cinsi bir köpeğin kovaladığı lise öğrencisi 17 yaşındaki Ali Kalın, duvardan atlarken yere düştü ve boynunun kırılması sonucu öldü.
Olay önceki gün saat 17.00 sıralarında Alanya'ya bağlı Avsallar Beldesi'nde meydana geldi. Kimin olduğu hepüz saptanamayan pitbull cinsi bir köpek, Atatürk Caddesi'nde yürümekte olan Ali Kalın'a saldırdı. Üzerine gelen köpekten kaçmak isteyen Ali Kalın, duvardan atlarken dengesini kaybedip düştü. Boynu kırılan Ali Kalın, yolun kenarında hareketsiz yatarken, çevreden geçenler tarafından bulunarak Avsallar Sağlık Polikliniği'ne götürüldü. Ancak liseli genç burada yapılan tüm tıbbi müdahaleye karşın poliklinikte yaşamını yitirdi.
Avsallar Çok Programlı Recep Karaca Lisesi birinci sınıf öğrencisi olan Ali Kalın'ın cenazesi, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Antalya Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.