Liseli Melike'nin şüpheli ölümü

Liseli Melike'nin şüpheli ölümü
Liseli Melike'nin şüpheli ölümü
Adana'nın Ceyhan İlçesi'nde lise öğrencisi 16 yaşındaki Melike Sönmez, tabancayla göğsünden vurularak öldü. Genç kızın intihar ettiği öne sürüldü. Olay yerinde 2 boş kovan bulunurken, tabanca ise bulunamadı

CEYHAN - Esentepe Mahallesi 403 sokak 35 numaralı evde sabah saatlerinde meydana gelen olayda, Ceyhan Kız Meslek Lisesi 2'inci sınıf öğrencisi Melike Sönmez'in odasından silah sesi duyuldu. Anne Rabia Sönmez odaya girince, kızını göğsünden vurulmuş halde yerde buldu. Ağır yaralı olarak Ceyhan Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Melike Sönmez, doktorlar tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamadı. Ceyhan İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, olay yerinde 2 adet boş kovan bulurken, tabanca ise bulunamadı.

Genç kızın ailesi olayın intihar olduğunu öne sürdü. Melike'nin odasına girip kapıyı kilitlediğini, bir süre sonra da silah sesi duyduklarını anlatan genç kızın yakınları, kapıyı kırdıklarında genç kızı kanlar içinde bulduklarını söyledi.

Polis olayın intihar mı, cinayet mi olduğunu ortaya çıkarmak için çok yönlü soruşturma başlattı.(dha/Şahin Özer)


  http://www.radikal.com.tr/113142411314242

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  BU İNTİHAR DEĞİL - pispor

  Kuşkulu bir ölüm.çünkü intiharı ateşli silah ile yapanlar hep başından kendini infaz eder.

  polise bak sen - Carlos Torre Repetto

  Cinayet mi yoksa intihar mi oldugunu arastiriyor. Liseli kiz kendini gogsunden vurduktan sonra silahi kimse bulamasin diye son nefesini vermeden once disarida ki cop bidonuna atmis olabilir diye intihar suphesini de arastiriyorlar.