Lobna'dan ilk adımlar...

Lobna'dan ilk adımlar...
Lobna'dan ilk adımlar...
Gezi Parkı eylemlerinde yaralanan ilk kişi olan, 34 yaşındaki Lobna Allami, yakınlarının yardımıyla ayağa kalkabildiği belirtildi. Allami'nin sağlık durumunun her geçen gün daha iyiye gittiği belirtildi.

Radikal.com.tr - ODTÜ Felsefe bölümü mezunu Lobna Allami, 31 Mayıs’ta polisin attığı biber gazı kapsülü ile ağır yaralanmıştı. Cumhuriyet Anıtı önünde yerde titrerken kameralara yansıyan Lobna Allami, tedavi için Taksim İlk Yardım Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılmıştı. T 24'ün haberine göre yoğun bakım ünitesinde tedavi edilen Allami, 1 ayda 2 kez beyin ameliyatı geçirdi. Allami, hafta sonu yakınlarının yardımıyla ayağa kaldırıldı. Doktor kontrolünde sıvı besin almaya başlayan Lobna Allami’nin yaşadıklarını hatırlamadığı ve hiç konuşmadığı açıklandı.


Lobna 12 gündür gözlerini açamadı


Beynindeki hasarın, tedavinin ilerleyen safhalarında ortaya çıkacağı belirten doktorlar, kafasından alınan kemik parçasının da tedavinin durumuna göre yerine yerleştirileceğini söylediler. Lobna’nın Gezi Parkı ’nda çektiği facebook sayfasındaki kapak fotoğrafında ise “AVM değil Park” yazıyor.


  http://www.radikal.com.tr/114003911400393

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  damatfert - DAMATFERİT

  ben bu fotografa bakamıyorum her baktığımda iranlı nida aklıma geliyr bakışlar aynı

  adaletin cılız ışığı - DAMATFERİT

  akgençler, akyürekler aklı olan bütün herşey zaferinizle grur duyun. Bu sizin zihniyetinizin zaferi

  Lobna'dan ilk adımlar... - ms@deniz

  Bay Başbakan hangi vicdan bunu kabul eder? Kabul etse etse senin vicdanın kabul eder bunu.