Loto talihlisinden ilginç telefon

Loto talihlisinden ilginç telefon
Loto talihlisinden ilginç telefon
Sayısal Loto'da büyük ikramiyeyi kazanan talihli, kuponu yatırdığı bayiyi arayıp ilginç bir soru sordu.

Kayseri’de, Sayısal Loto'nun 24 Ağustos tarihli çekilişinde büyük ikramiye çıkan kuponun yatırıldığı bayinin sahibi Fatih Seyhan, " Sabah bir kişi bizi aradı ve 'Bayiden yapılacak bir şey var mı?' diye sordu. Büfeye uğrayacağını da söyledi ama gelmedi. İnşallah talihli bizi de görür" dedi.

Sayısal Loto'nun 876'ncı hafta çekilişinde 3, 6, 14, 25, 38 ve 39 numaralarının olduğu kuponunu Kayseri’nin Melikgazi İlçesi'nden yatıran bir kişiye 1 milyon 400 bin 216 lira ikramiye isabet etti. Büyük ikramiyenin Kayseri’ye çıkmasının ardından gözler kuponun oynandığı Kiçikapı Mahallesi’ndeki şanslı loto bayiine çevrildi. Seyhan Büfe’nin sahibi 29 yaşındaki Fatih Seyhan, daha önce de bir otopark görevlisine '10 Numara' adlı şans oyunundan 302 bin lira kazandırdıklarını dile getirerek, "Bir kez daha büyük ikramiyeyi kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz" diye konuştu. 2 yıldır loto bayii olarak hizmet verdiğini ifade eden Seyhan, loto talihlisinin bir tanıdığı aracılığıyla kendilerine ulaştığını ve bayide yapılacak resmi bir işlemin olup olmadığını sorduğunu söyledi. Seyhan, şunları kaydetti:

"Sabah bir telefon aldık ve telefondaki kişi 'Loto talihlisinin işlemler için bayiye uğraması gerekiyor mu?' şeklinde soru yöneltti. Daha sonra talihlinin gün içinde işletmemize uğrayacağı ifade edildi. Ancak şuana kadar gelen giden olmadı. Genç biri olduğu belirtiliyor. Kim olduğunu biz de merak ediyoruz. Umarım bizi de görür. Bir kez daha kazandırdığımız için yani şanlı bayii olduğumuz için mutluyuz."

Diğer yandan Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen şans oyunlarında, Kayseri’de oynanan kuponlara son 3 yılda toplam 26 milyon 49 bin 719 lira 70 kuruş ikramiye isabet etti.