LPG'li araç yandı: 5 yaralı

Denetim eksikliği eleştirilerine hedef olan LPG'li araçlarla ilgili kazalar sürüyor. Karasu yolunda 22 yaşındaki Deniz Keskin'in kullandığı LPG'li otomobil, seyir halindeyken belirlenemeyen bir nedenden alev aldı.

ADAPAZARI - Denetim eksikliği eleştirilerine hedef olan LPG'li araçlarla ilgili kazalar sürüyor. Karasu yolunda 22 yaşındaki Deniz Keskin'in kullandığı LPG'li otomobil, seyir halindeyken belirlenemeyen bir nedenden alev aldı. Deniz Keskin ile Hamit Cihangir Sarı, Nursen Keskin ile üç ve beş yaşlarındaki çocukları İrem ve Kaan, çevredeki vatandaşlar tarafından yaralı olarak araçtan çıkarıldı.
Vücutlarında yanık oluşan yaralılardan Deniz Keskin Sakarya Devlet Hastanesi'nde, Hamit Cihangir Sarı, Nursen Keskin ile çocukları İrem ve Kaan Keskin, Özel Bilge Hastanesi'nde tedaviye alındı. Yaralıların sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi. Yangın tüpleriyle müdahale edilen LPG'li otomobil, olay yerine gelen Adapazarı itfaiye ekiplerince söndürüldü. Bir cenazeye gittiklerini söyleyen Keskin, "İstasyondan yakıt aldım. 50 metre sonra araç, arka taraftan alev aldı. Tek başıma olsam atlayacaktım" dedi.


    http://www.radikal.com.tr/7345097345090

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.