Maç seven misafire kötü haber!

Sivasspor'un maçlarını oynadığı 4 Eylül Stadyumu'nda müsabaka alanını gören evlerde yaşayanların, maç seyrettirmek üzere misafir kabul etmelerini önlemek için apartman yöneticileri sorumlu tutuldu.

SİVAS - Sivasspor'un maçlarını oynadığı 4 Eylül Stadyumu'nda müsabaka alanını gören evlerde yaşayanların, maç seyrettirmek üzere misafir kabul etmelerini önlemek için apartman yöneticileri sorumlu tutuldu.
İl Spor Güvenlik Kurulu, spor müsabakalarında şiddet ve düzensizliğin önlenmesine dair kanun ve İçişleri Bakanlığı yönetmelik gereğince, spor müsabakalarında alınacak güvenlik önlemlerini görüşmek üzere toplandı.
Güvenlik önlemi
Özellikle Sivasspor'la ilgili tedbirlerin ele alındığı toplantıda, karşılaşmaların oynandığı 4 Eylül Stadyumu'ndaki güvenlik önlemleri değerlendirildi. Toplantıda, sportif müsabakaların, civarda bulunan ağaç, direk gibi tehlike arz eden yerler ile yapıların teras, çatı, duvar üstü gibi bölümlerinden izlenilmesine izin verilmemesi kararlaştırıldı. Misafirlerin kabul edilmemesi için apartman yöneticileri veya bina sahipleri, kiracılar ve aile reisleri sorumlu tutuldu.


    http://www.radikal.com.tr/7655497655490

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.