Maganda kurşunu yine can aldı

Malatya Battalgazi'deki bir düğünde atılan kurşun, Galatasaray Üniversitesi son sınıf öğrencisi Begüm Kartal'ın hayatına mal oldu.

Malatya’nın Battalgazi ilçesindeki bir düğünde atılan kurşun, Galatasaray Üniversitesi son sınıf öğrencisinin ölümüne neden oldu.
Malatyaspor’un eski futbolcularından İşadamı Hasan Kartal’ın Galatasaray Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi son sınıf öğrencisi 22 yaşındaki Begüm Kartal, Battalgazi ilçesi Adagören Köyü’ndeki bir yakınının düğününe gitti.
Bahçede yapılan kına gecesine katılan Begüm Kartal, nereden geldiği belli olmayan bir kurşunla vuruldu. Kartal, başının arkasından giren kurşunla olay yerinde yaşamını yitirdi.
Silahla ateş eden kişinin kimliği henüz belirlenemedi. Jandarma, olayla ilgili geniş çaplı araştırma başlattı. Genç kızın başına isabet eden bir mermi çekirdeğinin yanı sıra bahçe evinin duvarında da bir mermi çekirdeği bulundu. Ancak olay yerinde mermi çekirdeklerine ait boş kovanlar bulunamadığı bildirildi. Yetkililer, kına gecesine ait kamera görüntülerinin incelemeye alındığını ve soruşturmanın sürdüğünü bildirdi.
Kartal’ın cenazesi, bugün Şehir Mezarlığı Camii’nde kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verilecek.


    http://www.radikal.com.tr/7559977559970

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.