Magandalar çatıştı iki çocuk annesi öldü

Magandalar çatıştı iki çocuk annesi öldü
Magandalar çatıştı iki çocuk annesi öldü
Kocaeli'nin Derince ilçesi'nde dün sabah saatlerindeki otomobilden magandaların birbirlerine ateş açması sonucu tabancalardan çıkan kurşunlardan biri başına isabet eden ve ağır yaralanan 39 yaşındaki iki çocuk annesi Naciye Alpay tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.


Dün saat 10.30 sıralarında meydana gelen olayda, Dumlupınar Mahallesi'ndeki Kaymakamlık binasının yaklaşık 50 metre yakınında birbirlerini takip ettiği anlaşılan iki otomobilden ateş açılmaya başlandı. Art arda patlayan silah sesleri üzerine yol kenarında yürüyenler kendilerini yere attı. Çay ocağı işletmeciliği yaptığı belirlenen Muzaffer Alpay ile birlikte pazara gitmekte olan 39 yaşındaki Naciye Alpay adlı kadın ise bir anda yere yığıldı. Başına mermi isabet ettiği anlaşılan talihsiz kadın önce Derince Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Buradan da Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne sevkedildi. İki çocuk annesi olan Naciye Alpay yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.
Polisin yaptığı araştırmalar sonunda ateş açılan otomobillerin plakaları belirlendi. Polisin ilk aşamada zarlı olarak 4 kişiyi gözaltına aldığı ve araştırmanın sürdüğü belirtildi.